Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek a 15...

Szülők! Ti engednétek a 15 éves lányotoknak, hogy egy fiú barátjánál aludjon egy másik városban?

Figyelt kérdés

Minden képpen egy szobában lennének (de csak egy ajtó választaná el őket a szülőktől).. Ha a fiú testvére átengedi az ágyat a lánynak (akkor a testvér a fiúval egy ágyban alszik), akkor külön ágyban alszanak a szoba két végében. Ha nem engedi át az ágyat, akkor a fiú és a lány egy ágyban aludna..

A lánynak van barátja (és ez nem az említet fiú barát).



2013. júl. 28. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem! Meg egyébként is, ha ennek a 15 éves lánynak már van barátja... hát szóval... érdekes szitu... A lényeg, hogy én nem engedném!
2013. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem eleve nem engednémm fiúval aludni lényegtelen hogy a pasija vagy csak egy barát.
2013. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Esély nincs.
2013. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Aludjon a barátja nálunk.
2013. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Le lehet pontozni nyugodtan,de én 15 évesen aludtam a fiú barátaimnál,volt,hogy egy ágyban volt,hogy a földön. Anyának 16 évesen mondtam el,hogy fiú barátomnál aludnék,megtiltotta. Így aludtam ott a tudtok nélkül. És lám,még mindig szűz vagyok és nem vagyok romlott lány sem. Nem értem. Ha meg valamelyik haverom rám mászott volna éjszaka olyat kapott volna,hogy csak na..:D


Nem kell mindig arra gondolni,hogy szexelni fognak egymással,nyílván nagy szájjal beszélek most,mert nincs gyerekem és tudom,hogy ha lesz akkor én sem akarnám,hogy ott aludjon bármilyen fiúnál is,de szerintem ez még akkor sem a világ vége kategória.

2013. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem a barátja.. csak egy haverja.. és csak azért aludna ott, mert egy "házibuliba" menne.. ott lesznek a szülők is és csak 3-4 ember lesz.. és este 8 után már nincs busz...

Ha megoldható lenne, akkor külön szobában lennének, de erre nincs lehetőség...

Régen már aludtak együtt nem is kevésszer.. de akkor még csak 8-10 éves volt a lány... Azóta csak azért nem volt erre példa, mert a fiú és családja elköltözött és csak most költöztek vissza a környékre...

2013. júl. 28. 20:07
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Fiú alszik az anyjáékkal, a leány meg a szobájában.
2013. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ha kiskorukban aludtak együtt, akkor abból következik, hogy te is ismered a gyereke is, meg a szülőket is. De persze érte is mehetsz autóval a buli után, vagy esetleg aludhat az utcán is a lány. Nálunk sincs busz, de nem lenne baj abból, ha fiúnál aludnék. Főleg ha a szülei is otthon vannak.
2013. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Én is lehet, hogy le leszek pontozva, de én aludtam fiú barátomnál 15 évesen. Egyszer úgy, hogy két másik lánnyal, mert egy buli után az említett fiú barát lakott a legközelebb, egyszer pedig azért, mert a barátnőmnél aludtam volna, de mégsem engedték, és késő volt ahhoz, hogy egyedül hazamenjek.

Másnap elmondtam édesanyámnak, és nem volt semmi baja vele. Nem történt semmi intim, mivel egyrészt haverok voltak, másrészt tiszteltek annyira, hogy ne másszanak rám. :)

Mondjuk ez a másik városban dolog elég húzós. Mennyire ismered a fiút, akinél aludna? Mennyire megbízható? Miért akar nála lenni?

2013. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Különben mi is volt, hogy 15-16 évesen egy kupacon aludtunk fiúk-lányok, haverok voltunk. Szülők sem voltak, a barátnőm elhunyt nagymamájának a lakásában voltunk, buliztunk. A szomszédok sem panaszkodtak, hogy hangosak vagy botrányosak lettünk volna, és semmi nem történt.
2013. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!