Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek...

Szülők! Ti megengednétek 16-18 éves kamasz lányotoknak a tetoválást/hegtetoválást/piercinget/fültágítót? Már hosszú ideje szeretne.

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 18 évesen engedték meg a piercinget, és a tetoválást. De csak olyan helyre, amit el tudok takarni. Jó volt ez így, volt köldök pc-em, és a derekamon egy tetoválás.

Nekem nem voltak ilyen allűrjeim, mint a fültágító (nem mellesleg borzalmasan néz ki, visszataszító) sem olyan, hogy nyelv pc, száj, stb. A lányomnak nem engedek semmi ilyet. Ha betölti a 18-at, akkor eldönti, addig felesleges. Na meg a heg-tetoválás.. Az kész agyrém.

2013. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%

A lányom 15 éves egyelőre a köldök pct szeretne , én is 16 évesen csináltattam , úgy hogy azt neki is megengedem meg ha tetkót akar 18 után már azt csinál amit akar , de egyelőre nem.

A többi hülyeség , és ha felnő és jól látja a dolgokat megbánja

2013. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
A tetoválást nem engedném, de a piercinget azt igen.
2013. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Bár én nem vagyok szülő, de a tetkót nem engedném meg szerintem, ennyi idősen még évről évre változik az ízlés, a tetkó pedig egy végleges dolog. A piercinggel valószínűleg engedékenyebb lennék, mert azt, ha megunja is csak egy luk marad a helyén. persze, ha az arcára akarná, lehet, hogy kevésbé lennék elfogadó:D kivéve, ha pl orrpiercingről van szó.


23L

2013. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

fültágítót igen de max 20 mm-t

tetkót igen, ha már pár éve ugyanazt a mintát szeretné, maga keresi rá a pénzt és nem hülyeséget akar magára varratni.

hegtetkót biztos nem.

piercinget igen, de abból sem túl sokat, meg ízléseset.

2013. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
A köldökpiercing, az oké, a tetoválással inkább várjon egy kicsit, ha olyan, ami vállalható, akkor megcsináltathatja aztán, a hegtetoválás undorító, szó se lehet róla, a fültágító szintén.
2013. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

16 évesnek piercing oké, bármilyen (bár normális piercer nem csinálja meg neki az intimet szülői beleegyezéssel, illetve felügyelettel SE), mert kiveszi, beforr, kész.

Fültágító szintén, de a mérettel bánjon csínján, van, akinek már 5-6mm se forr össze soha, másnak még 15-20 is simán összemegy (mint nekem például, 10mm-ről egy hét alatt összeugrott úgy, hogy 6 mm épp, hogy belement).

Tetoválást meg hegtetkót nem engedném még, 18 éves kora után meg azt csinál, amit akar - a saját pénzéből persze.

2013. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%

18 éves koráig nem. A tetoválás nekem tetszik, csak úgy gondolom, hogy ne hirtelen felindulásból csináltasson valami igénytelen tucatvackot, hanem jól átgondoltan valami nagyon igényes helyen akár nagyon drágán is.

Hegtetoválást igen.


Piercinget - hát, nem örülnék neki, a nyelvébe nem engedném, de köldökben még oké. De nem cirkuszolnák miatta.


A fültágító miatt viszont robbannék, azt semmiképp nem engedném. Ha megcsináltatja, akkor részemről be van fejezve az extra igények teljesítése (mobil, net, édesség, márkás ruha, különórák).

2013. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválást és piercinget esetleg.

De vigyázz,hogy ne a hasára csinálja egyiket sem,mert szülésnél eléggé megjárja majd vele....

2013. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Egyiket sem szeretem. A testére nagykoráig én vigyázok, utána azt tehet vele, amit akar, és ha nem tetszik neki az eredmény, az is az ő felelőssége. Amíg az enyém, addig nem engedem.
2013. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!