Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rettegek az iskolától már...

Rettegek az iskolától már most, hogyan élvezzem ki a nyarat?

Figyelt kérdés

Már most temetem a nyarat, pedig még majdnem a fele hátra van! Jövőre 11.-es leszek, szóval már számítanak az osztályzatok érettséginél. Egy tárgy már letudva ötösre, jövőre tervezem az angolt, arra nagyon sokat gyúrok majd, mert a felsőfokút szeretném megcélozni, és amúgy is szeretem az angolt. :)

Csak sajnos nem nagyon szeretem a sulimat, 1,5 évig nagyon utáltam, aztán elfogadtam, de még mindig nem érzem olyan fényesen magamat ott. Egy barátot már szereztem, szóval nem is vagyok annyira egyedül, 1,5 évig kívülálló voltam. De nagyon nem gondolok szívesen a sulira, a társaság miatt sem várom, nem valami jó az osztályközösségünk, az ofőnk meg egy boszorkány! :( És ezek miatt nem akarok visszamenni, osztálytársak+ofő, nem akarok újra órákat eltölteni ezekkel a személyekkel. A többi tanáromat kedvelem. Meg jövőre lesz fakt is, az jó lesz. De hogyan élvezzem ki a nyarat, ha folyton rettegek? :( Még semmi hasznosat nem csináltam a nyáron....

lány


2013. júl. 28. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteget stresszeltem én is ezen, de aztán rájöttem, hogy nem érdekel. Lesz ami lesz :).
2013. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

gépezz, tévézz, barátokkal beszélgess, bulizz és persze menj el dolgozni :) és segíts otthon a házimunkában. illetve pihend ki magad :)

így mindent csinálsz.. hasznosat és szórakoztatót is :)

2013. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó mintha magamat olvasnám... rossz osztályközösség, bèna ofő.. nálunk viszont még a tanárok is barmok, pedig nívós vallàsos iskola... szerintem hogy töltsd hasznosan a nyarat, tanulj pl. önszorgalomból egy kis angolt, pihenj sokat, hallgass sok zenét, csináljatok valami programot a szüleiddel, mondjuk este menjetek ki a városba, fagyizni sétàlni stb.. elmehetsz a lakóhelyedhez közeli helyekre kiràndulni, nézz jó filmeket. A nyár a tiéd.
2013. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem is gondolnád,de a 11.osztály könnyebb,mint a 9.!:D

12.-es leszek,én már az érettségitől tartok.Neked is van persze okod aggódni,mindig van ok aggódni.Inkább aggódj előre,mint hogy aztán meg csalódnod kelljen.

Amúgy rettegni nem érdemes,a jelenre kell gondolni.

2013. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!