Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a lányomról?

Mi a véleményetek a lányomról?

Figyelt kérdés

12 éves. Iszonyúan sokat felesel. Szokott segíteni anyukámnak sütni-főzni.

Depeshe Mode-ot hallgat legtöbbet, Taylor Swiftet kevésbé, de szokott azt is. Egyre jobban kedveli a rockzenét. Viszont egyáltalán nem emós.


Mit gondoltok róla?



2013. júl. 31. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mit kéne? Átlagos lány aki kezd kamaszodni.
2013. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy a lány. :)
2013. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első köszi!

Második: Miből gondolod?

2013. júl. 31. 18:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A stílusodból. 30 körüli anya már másképpen írná körül a gyermekét :)
2013. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Tutira te vagy az a lány mert a stílusból le lehet venni. Ha egy anya leírná a gyerekét nem ezeket sorolná csak. :)

De am semmi extra nincs ebbe. Tök normális még sokat változol és alakulsz. Kamaszodsz és ennyi. :) Feleselni minden tini szokott. A zenei irányzat most ez 1-2 év múlva még az úgyis változik. :) Segíteni meg hát néha kell és ha teheted tedd meg többször. :)

2013. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, miért a nagymamának segít főzni, miért nem az anyjának?
2013. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és azt gondolom a "lányod"ról, hogy nagyon jó, hogy nem emós, de az nem annyira jó, hogy szokott feleselni. Volt régen egy ilyen mondás: "ne szólj szám, nem fáj fejem". Szóval mondd meg a lányodnak, hogy néha hallgatni arany :)

Próbáld rászoktatni, hogy ne csak a főzésben segítsen a nagyanyjának, hanem neked is segítsen a takarításban, mosogatásban, mert általában ebben a korban még a lányok ezt maguktól nem fogják fel sajnos, hogy milyen fárasztó munka mellett otthon is robotolni, nekünk kell rá célozgatni és még most, amíg nem nő a fejedre. :) Sok sikert a lányodhoz! reméljük normális marad, mert most jönnek az igazán nehéz évek!

2013. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha Depeche Mode-t hallgat(sz) az nagyon jó, én is szeretem, bár már nem 12 éves vagyok :-). De ennyi idősen is hallgattam már, és normális felnőtt ember lett belőlegm


Azt gondolom, hogy nem attól függ, hogy milyen felnőtt leszel.

2013. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Te vagy a lány :)

egy felnőtt nem tenne fel ilyen kérdést :)

2013. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te vagy az a lány, látszik. :) Persze, ez nem baj.


Amúgy, kamaszodsz. A zenei érdeklődésed (meg konkrétan minden irányú érdeklődésed) változhat még, de lehet hogy így marad. Nekem maradt a rock-metal-punk vonal így 24 éves koromra is.


OFF: Depeche Mode meg Taylor Swift is pop, elektromos zenét játszik nem rockot, így nem tudom hogy jöttek ide teljesen eltérő irányzatok.

Azt meg végképp nem értem, hogy jön ide az emo stílus.

Bocsi az off-ért...

2013. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!