Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom 2 éve lesz szeptemberbe...

Lányom 2 éve lesz szeptemberbe Felhívtam egy fotóst 20 ezer ft jönne ki fotózni és digitálisan adja majd a képeket, nem beállított képek kérdésem ez drágának számit? Várjam meg a kis mamafotozást és akkor a lányomról is készüljön fotó?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért én is elmegyek fotózni hozzátok, bár nem vagyok fotós, de ennyit biztos nem adnék ki. Ennyiért veszek egy fényképezőgépet, és annyi képet csinálok, és akkor amikor én akarom és nem csak 1 nap. :D
2012. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi 40 ezer forintért csináltattunk otthoni, gyönyörű, beállított fotókat az újszülött babánkról.

[link]

ilyesmiket csináltak róla :)

Kaptunk digitálisan nagyon sok képet, és párat nyomtatva is :)

2012. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
megérné? vagy maradjunk a telefonnál és a fényképezögépnél?
2012. aug. 3. 14:10
 4/11 A kérdező kommentje:
Második gyönyörü fotosorozat!!!
2012. aug. 3. 14:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nektek megéri és nem gond ennyit kiadni egy fotózásra,akkor csináljatok!!

Amúgy szerintem nem olyan vészes,de lehet én inkább keresgélnék tovább,mert azért egy műtermi, vagy otthoni,de beállított képek jobbak.

úgy értem, hogy pillanatképeket ti jobbakat tudtok készíteni.

Viszont a beállított képek nagyon szépek tudnak lenni:)

Mi is csináltattunk volna,de nem jött össze...

Ja és még egy tipp:várd meg a kismama fotózást, de beszéd meg a fotóssal,hogy egy sorozatot készítsen csak a lányotokról is.

2012. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akkor inkább marad az amit utolso válaszolo irt köszönöm!!!
2012. aug. 3. 14:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a képek is gyönyörűek.

[link]

2012. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 15 ezerbe került 103 db digitális kép.Mind beállított volt, és két gyerekemről készültek.Lettek mindegyikről külön, együtt, és az egész családról is.

Nagyon változatosak a képek.Nem bántuk meg.Többet nem fizettem volna az bizti.Felénk sokan 25-40 ezerért vállalnak ilyen kápeket.Utánajártam.

2012. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó fotóst tudok Pesten:www.judyphoto.hu
2012. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
[link] előző vok,ez a helyes,bocsi
2012. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!