Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim kitalálták hogy...

A szüleim kitalálták hogy egész augusztusban Révfülöpön leszünk a nyaralónkban. De én nem szeretném ( amiről ők hallani sem akarnak). Mit csináljak?

Figyelt kérdés
az a baj hogy eddig is alig voltam a barátaimmal és egy fiúval is megismerkedtem.. 17/L
2013. aug. 1. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg kérd meg őket, hogy pl. a legjobb barátnőd meglátogathasson ott néhány napra.
2013. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Milyen messze laktok Révfülöptől?

Én elmennék,de ha nincs messze akkor pár naponta haza járnék talán azzal az indokkal,hogy megnézem a házat meg nem árt ha néha éjszaka is látják,hogy van otthon valaki:)

2013. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Elég valószínű, hogy majd a 17 éves lányukat küldik haza házat figyelni...
2013. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem házat figyelni..hanem felkapcsolni a villanyokat,vagy bármi,hogy bármi mozgást lássanak.

Nem arra gondoltam,hogy ő őrizze a házat és ha valami betörő megy akkor üsse agyon a 17 éves lány...


És azért írtam ezt,mert így elmegy a szüleivel,de néha haza is megy és 1-2 éjszakát otthon alszik ,mondjuk a barátnőivel és akkor ez egy köztes megoldás,mert a szüleivel is van meg otthon a barátokkal is.

2013. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem rossz megoldás ez a párnaponta hazajárás sem, de ha messze laktok akkor kicsit bajos.

2-3 haverodat, barátnődet el tudtok szállásolni a nyaralótokban is, ha más nem sátorban pár napra, így addig sem unatkoznál. Révfülöpön én úgy hallottam vannak jó bulik (nem voltam még), kijárhatsz a városba, haverkodhatsz helyiekkel, vagy a szomszédokkal.

Ha hallani sem akarnak róla, hogy otthonmaradj esetleg felajánlhatod még, hogy laksz addig valamelyik rokonodnál, barátnődnél. De ha mindenképp magukkal cipelnek, akkor vigyél magaddal könyveket, újságokat, filmeket, vagy valamit, amivel el leszel.

2013. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha nem lesznek a szüleid, akkor majd arra fogsz gondolni, milyen jó lett volna velük nyaralni, milyen jó lenne újra együtt lenni
2013. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lett mindenki lepontozva?:(
2013. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!