Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 16 éves lányod a...

Elengednéd a 16 éves lányod a Bed Beachre vagy Peaches and cream be?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 16 éves lány és kíváncsi vagyok más is elengedné e a lányát? :)
2013. aug. 2. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

El hát.Rengeteg tini pitsa issza ott részegre magát.

Eggyel több vagy kevesebb...lényegtelen!

2013. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
1000 %,hogy nem.
2013. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem!
2013. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
persze! mikor menjen bulizni,30évesen?
2013. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bed Beachre a 13 éves osztálytársaim is elmennek. Szerintem akkor inkább valami koncert :D
2013. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15 évesen nem akarok itt okoskodni,de szerintem bedbe ne menj..hajógyári elég szutyok hely..vagys a szórakozó helyek jók meg minden,de annyi ember eltünt ott,meg hasonkó dolgok(mellesleg kb 1 hónapja volt ott egy barátnőm 14-15 éves elment egyedül piát venni a pulthoz..és egy férfi berángatta a wc-be,majdnem megerőszakolta,részletekre már nem emlékszem emg hogy végül milett csak ennyit mesélt)..a helyedbe inkább peachesbe mennék,bár ott meg nagyon sok arab pasi van..engem pl hajógyárira sose engednek el..de más szórakozó helyekre igen..szóval szerintem 16 évesen téged simán elengednek.:)
2013. aug. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én 38éves vagyok a badbe még én is voltam,igaz nem 16évesen...hidd el nagyon béna hely....sok kiütött idióta fogdossa a nőket,értelmet ne is keress mert mindenki hulla....nem hiszem hogy erre vágysz .....én megbeszélném a lányommal és öszintén elmondanám neki a körülményeket....választanánk egy kúlturáltabb helyet ,programot és oda természeresen elengedném mert fiatal mikor menjen?!de hidd el a minöség többet ér...
2013. aug. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nrm,
2013. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
persze!bízz meg benne ennyire ha nem engeded el lehet hogy teljesen elrontod ketőtök kapcsolatát!a világon bármilyen kkapcsolatról is beszélünk az a bizalmon fog alapulni!ezt jól gondold meg!
2013. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem nem az elengedéssel lenne a bajom, hanem azzal, h a gyerekem ilyen szutyok helyekre akar járni.

engem anyám 16 évesen elengedett koncertre, de előtte csekkolta a helyet és az előadót :)

2013. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!