Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 15 éves lányodat...

Elengednéd a 15 éves lányodat a szintén 15 éves barátnőjével aquaworld éjszakai fürdőzésre?

Figyelt kérdés
Oda is kocsival vinnék őket szülők és a buli végén értük is mennének?!
2012. júl. 24. 17:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
El
2012. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy milyen alapból a viselkedésük, sokat járnak-e el otthonról este/éjszaka és történt- e velük korábban valami..Én személy szerint megbítom a lányomban és elengedném, hisz úgysem lennének egyedül, biztos vannak ott felelősségteljes emberek is.:)
2012. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
mindkét lány érett és normális!:) az akadály az,mivan ha beléjük kötnek,illetve mivel ott árulnak alkoholt,esetleg egy részeg ember rájuk esik a medencében,vagy ha ő maguk csúsznak el,és esetleg beveri valamelyikőjük a fejét?!!
2012. júl. 24. 17:36
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
ilyen alapon a fürdőszobába se mehetnek egyedül mert megcsúszhatnak. Amúgy igen el engedném.
2012. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi vízbe nem nagyon szoktak beengedni részeg embert az úszómesterek. De ezek alapján nappal is megtörténhet velük az, hogy elesnek, beverik a fejüket stb. Szerintem engedd el őket!:)
2012. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
60%

Nem kislányok már, de megnézném azokat a 15 éves lányokat, akik csak úgy ketten elmennek éjszakai fürdőzésre....Lehet hogy 1-2 fiúka is véletlen épp arrajár...de nem gondolok itt rosszra, mert ugye nem bulihelyszín vagy ilyesmi...D

Viszont elbeszélgetnék velük, hogy hogy is van ez ? Kik mennek stb?

Alkoholt viszont nem értem hogy lehet egy komplex uszodacentrumban árulni?? És ha vki úgy lerészegedik h belesik a vízbe és megfullad? Akkor ki felelőssége? Nem hiszem el, h van ilyen....

2012. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ahol én lakók éjszakai fürdőn leginkább 15-17 évesek vannak.
2012. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én elengedném, de úgy, hogy vigyázzanak magukra, használjanak papucsot, törölközőt, hogy el ne csússzanak.

Ha azért félsz, hogy elcsúszik valamelyikük, a fürdőszobába se engedd őket egyedül.

2012. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2%

Nem.


Majd ha felnőttek lesznek, úgy is gondolkodnak és akad férfi kísérő.


Ezt a kérdést nem is biztos, hogy egy anya írta ki, hanem egy 15 éves csitri, akit anyukája nem enged és így akarja meggyőzni.

Nem, én nem engedném.

2012. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
hát nálunk sajnos nincs éjszakai fürdőzés..de én elengedném a helyedben(habár még én is csak 15éves vagyok)..feljebb írtad hogy mi van akkor ha egy részeg rájuk esik vagy beléjük kötnek-hidd el, hogy ezek nappal is megtörténhetnek a strandon(tapasztalat)..de szerintem elég ha megmondod nekik, hogy vigyázzanak magukra és minden rendben lesz :)
2012. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!