Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd 12 éves lányodat...

Elengednéd 12 éves lányodat móziba 14 éves unokanővérével?

Figyelt kérdés
Busszal kellene nekik menni, hozzáteszem azzal is járnak iskolába de nem oda ahol a mozi van.A kislányom nagyon szeretne menni de én nem tudom mit csináljak.Az apuka beleegyezett én még nem.
2012. dec. 13. 06:12
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
mozi...
2012. dec. 13. 06:16
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem el engedheted:) nem lesz semmi baja max majd felhívod:D biztos örülne neki ne legyél ilyen szigorú:) engem is ennyi idősen engedtek el még 11 évesen is akkor mentem elsőnek:D
2012. dec. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
igen, de úgy, hogy sötétedésre hazaérjenek.
2012. dec. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is elengedném, de megkérném, hogy amint odaértek, hívjon fel és amikor elindulnak haza, akkor is.

Érdekes, mert ennyi idősen én is már nagyon önálló voltam, már 10 évesen bementem anyukám elé a munkahelyére, ami bkv-val két átszállás és jó 40 perc utazás volt.

Nekem is van már azóta egy kislányom, és a mai világban már én is félteném mindentől, csak valahol meg ezzel is rosszat teszünk, hiszen minden rossztól nem lehet megóvni, ezért is sok az önállótlan és nem igazán talpraesett gyerek szerintem. Mi már 6-8 évesen a tesómmal egyedül jártunk játszótérre, egész délután ott voltunk, sötétedéskor mentünk csak haza, még mobil sem volt.

2012. dec. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
simán elengedném, csak nem az éjszakai vetítésre, hanem mondjuk a 15 óra környékire
2012. dec. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
èn tuti. ha nagyon nem vagyok benne biztos akkor elvinném öket a mozhoz majd felvenném öket, vagy ha még világos van akkor elmennének busszal és a mozi után felvenném öket és beülnék velük sütizni valahova.
2012. dec. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha nem este akarnak menni és nekik való filmet néznének. :)
2012. dec. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok szülő, de persze. Engem is elengedtek már 9-10 évesen szerintem, és nagyon örültem neki. 12 évesen meg pláne.

Mondjuk az is kérdés, hogy a busszal, az mit jelent. Ha másik várost, ahol még soha se járt (egyikőjük sem), akkor nem biztos.

2012. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
simán..:D engem 12 évesen a 12 éves barátnőmmel elengedtek.:)
2012. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát elvinném őket és értük mennék,pláne ha messze van a mozi és csak délutánira mehetnek estire nem.
2012. dec. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!