Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hiszik azt a szülők,...

Miért hiszik azt a szülők, hogy ha megtiltják, hogy együtt aludjak a barátommal, akkor nem fogunk lefeküdni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 17:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem hisszük azt. Nem vagyunk hülyék.
2013. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Akkor meg miért nem engedik meg?
2013. aug. 4. 17:10
 3/26 anonim ***** válasza:
29%
Mert prűdek!
2013. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Sokban függ a korodtól,szerintem 17 alatt ne aludjon egy lány fiúval még pedig azért nem, mert gyerek és a tiniszerelem nem az együtt alvásról,és a szexről szól jobb esetben,hanem arról,hogy ismerkednek a fiatalok a másik nemmel együtt töltik a szabadidejüket,moziznak,strandolnak,csókolóznak stb.17 évesen is illik azért legalább fél éve járni a másikkal megismerni mielőtt együtt aludnának.Értelmes gyerek felfogja és nem sietteti a dolgokat.Nem csak a szex miatt nem kell 17 év alatt együtt aludni.
2013. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
Ez sok mindentől függ. Attól is, hogy hány éves vagy. Ha még fiatal, 16 alatt, már csak elvből sem. Na meg én sem szeretném ha a lányom minden pasiját felhozná estére. Mert ugyebár kamaszkorban elég sok "örök szerelme" van az embernek, és a szülő sokszor csak azt látja, hogy most ez alszik itt, most a következő, aztán megint egy másik. Akiket persze reggelenként kerülgetni kell majd a fürdőszobában, + személyre főzni, és még vágjon is hozzá jó fejet a szülő, mert különben ő a gyökér. Ha van egy rendes barátja már évek óta, akkor oké. De az, hogy havonta, félévente, vagy akár csak évente (ami ugye ha mondjuk 16-20 éves koráig otthon lakik az már 4 pasi.) mindig mást kelljen elviselni, az már durva.
2013. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
15,5 éves vagyok, a barátommal majdnem 9 hónapja vagyunk együtt, rajta kívül egyébként volt egy barátom már, de vele nem voltunk sokáig együtt, csak 5 hónapot, és nem is kértem soha, hogy együtt aludhassunk vagy hasonlók. Most kértem csak, először kb. 2-3 hónapja. Tényleg szeretem őt, ez most más, mint az előző kapcsolatom. Nem vagyok már szűz, és ez sokak szerint biztos elfogadhatatlan dolog, de én úgy éreztem, kész vagyok rá testileg és lelkileg is. Szerintem ez a fontos. Nem bántam meg, nagyon jó volt. A szüleim egyébként kedvelik a barátomat, okos, kedves, tisztelettudó. Nem értem, miért nem lehet ezt megengedi. A szüleim sem tudnak rá értelmes okot mondani.
2013. aug. 4. 17:30
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Már ne is haragudj de abból is látszik mennyire gyerek vagy,hogy azt írtad 15,5 éves vagy.9 hónapos kapcsolatban 15 évesen igenis korai a szex és az együtt alvás meg abszolút.Lehet azt hiszed te elég érett voltál,de az alapján ahogy gondolkodsz abszolút nem vagy még érett.Megértem a a szüleidet,hogy nem engedik ,egy 15 éves lány aludjon a saját ágyában max a plüss macijával,nem egy fiúval akkor is ha te most úgy érzed halálosan szerelmes vagy és együtt élitek le az életeteket.
2013. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Persze, ez a srác most más. Hogyne. Tudod a szüleid sokkal tapasztaltabbak és bölcsebbek, nagyon jól tudják, hogy ez a fiú csak egy a sok közül, aki még meg fog téged fektetni.
2013. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Anyukám nálam fiatalabb volt (14 éves), mikor összejöttek apával. Azóta eltelt már 28 év, és a mai napig nagyon szeretik egymást. Tudom, mindenki azt mondja, hogy ez most más, de én tényleg így érzem, mert benne megtaláltam azt, akit kerestem. Nem kell elhinned, de így van.

Azt mondtad, ennyi idősen korai a szex, az együtt alvás meg abszolút. Együtt aludni miért komolyabb dolog, mint szeretkezni? Egyébként azzal egyetértek, hogy korai volt még, de ettől függetlenül örülök, hogy megtettem. Úgy éreztem, az volt a megfelelő pillanat, és még mindig úgy érzem.

2013. aug. 4. 18:32
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
Én is 15 éves voltam, amikor elvesztettem. A szüleim nekem nem tiltották meg és ezért előtte anyukámmal beszéltem meg a dolgot, mielőtt megtettem volna. Felkészített, elmagyarázta, hogy hogyan kell védekezni megfelelőlen és most 21 éves vagyok és soha nem volt pl abortuszom és nem kívánt terhességem, mert megfelelően voltam felvilágosítva és nem voltam tiltva. Ezért nem titokban felkészületlenül és felelőtlenül vágtam bele, hanem felkészülten és felelősségtudatos. Most viszont már kész voltam az anyaságra és a jó pár éves kapcsolatomban a párommal közösen született meg a babánk 5-én egy hónapja. :)
2013. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!