Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Hány éves kortól...

Szülők! Hány éves kortól engednétek a lányotoknak, hogy együtt aludjon a barátjával?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 00:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez nagyon a lányon múlik.

Ha látni rajta hogy értelmes,felelősségteljes akkor akár 14-15 évesen is,ellenben ha naiv kis tini akkor 16 évesen sem.

De itt jó volna tudni hogy csak együt alvás,vagy szeretkezés is?

2011. márc. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom."Sajnos" nem látok bele a fejébe.Amúgy a lányom 14 éves.
2011. márc. 13. 00:23
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
14 évesen semmiképpen nem engedném meg.Talán 16 évesen..de ahogy előbb írta valaki,hogy függ a lánytól is.HA 16 évesen is olyan "nebántsvirág" akkor még mindig halogatnám..
2011. márc. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
95%
szerintem még korai...17/l
2011. márc. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
85%

én nagyon komoly vagyok, sokszor túlságosan is főzök, mosok vasalok stb, anyukám mégsem bízik meg bennem ennyire.

16 vagyok, nem aludhatok ott, sőt át se mehetek ha nem hívja fel előtte az anyját hogy otthon van e -.-


öcsém 14 és már egy fél éve itt aludhat a barátnője...

nagy a demokrácia

2011. márc. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
81%

Kedves utolsó. Édesanyám véleménye az, hogy az öcsédet nem fenyegeti, hogy terhes lesz.

Én 18 évesen aludtam együtt először a barátommal. Azelőtt is aludt nálunk(lekéste az utolsó buszt), külön szobában, apámék ajtaja nyitva volt, és apám kijelentette, hogyha lépteket hall éjjel, vége a barátságnak.

21 vagyok, nyáron volt az esküvő.

Feltételek:

Eléggé érett felfogású legyen mindkettő.

Mindenképpen a lánynál történjen.

Gumi óvszer vásárlas. Inkább legyen mindkettőnél, mint egyiknél sem.

Mert hiába tiltod az együtt alvást, a tinik jó problémamegoldók, szexelni sem csak éjszaka lehet...

2011. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
66%

Barátomat 4 éve ismerik a szüleim, már jártunk fél évet, 9 hónapot, most tartunk megint fél évnél.. :P

Szóval 4. hónapnál kérdeztem meg, hogy itt aludhat-e :) Azóta 2 hetente itt alszik, szólnom se kell. Sőt, általában ők kérdezik meg, hogy mikor alszik már végre itt?:D


15/L 18/F

2011. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
70%

17-18 évesen, a gyerekem nemcsak úgy szeretném nevelni, hogy pénzt adok neki, meg enni, hanem számomra hozzátartozik az erkölcsi nevelés is, és amíg gyerek, addig nem fér bele ilyesmi. A kapcsolatnak fázisai vannak, a tinikori kapcsolatoknak arról kellene szólniuk, hogy délután találkozgatunk, elmegyünk ide-oda fogjuk egymás kezét és csókolózunk, ehhez képest ma szánalmas ami van...

24/N

2011. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
60%

24/N:

Majd rájössz, hogy nem úgy van, ahogy Te azt elképzeled. A gyereked hormonjai ellen nem tudsz majd tenni, a nevelésedet pedig kb le fogja sz@rni. Ez az igazság.

2011. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
69%

Engem is felneveltek normálisan a szüleim és mindig tudtam hol a helyem. Aki már 14 évesen pasijával akar aludni és szexelni, ott már valamit korábban elrontottak a kedves szülők....

24/N

2011. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!