Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valakinek volt már hasonló...

Valakinek volt már hasonló problémája? (bocsi a kategóriáért de hátha. )

Figyelt kérdés

Szombaton buliban voltunk és valamit csinálhattam a lábammal..mert a vádlim azóta fáj .. (reggel nem birtam kikelni az ágyból..) nem emlékszek mi volt mert khm.. jó volt az a buli..xd

2éve volt részleges szalag szakadásom azóta szokott fájdogálni néha de ennyire nem hogy alig birok járni..

Holnap megyek dokihoz..

Mi lehet vele..?

Mit csinálhatnak/csinálhatok vele?



2013. aug. 5. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire egysejtű szintjére képes voltál magadat leinni, tehát ahhoz elég nagyfiú voltál, akkor most ne picsogj, ha orvoshoz kell menni.


Most komolyan, szerinted innen ki tudja hány kilométerre tőled akárki is tud érdemben válaszolni erre a kérdésre? Szerinted kik ülnek itt a monitorok előtt, távgyógyászok?


Okos gyerek vagy, mondhatom :D

2013. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok..XD

nem nyavajgok csak mégis érdekel mert hétvégén meg jövő héten fellépésem lesz..:D

2013. aug. 5. 12:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Részemről a kérdés még mindig változatlan:


Ha te sem tudod, mi történt veled, akkor MI mégis honnan tudnánk?

Nem veszed észre, mennyire értelmetlen a kérdés?


Az orvos is nagyon meg fog dicsérni, amikor megkérdezi, hogy mi történt a lábaddal, te meg majd mondod, hogy "jaaa nem tudom, be voltam b*szva mint az albán szamár"

2013. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De mégiscsak ha tudom hol fáj az már egy jó kiindulási pont.. :D

Amúgy ezen kajak elgondolkoztam hogy fogom közölni a dokival..:D

2013. aug. 5. 12:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Reménykedj, hogy még mindig csak részleges az a szalagszakadás. (Egyik haveromnak sikerült buliba ilyet összehoznia, fogadásból leugrott egy ház tetejéről. Gondolom Te idáig nem jutottál... Remélem. Csak neki megrepedt a farcsontja is, ugyanis mégegyszer megpróbálta.)
2013. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy anyádék hol vannak ilyenkor és miért nem b*sznak jól le!Hát ne haragudj,de nagyon felelőtlen viselkedésed lehetett.Eshetté-kelhettél,szégyen!
2013. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A haverjaidat nem kérdezted? Általában a legs*ggrészegebb brigádban is van valaki aki annyira magánál volt,hogy emlékezzen, vagy videóra vegye ahogy lezúgsz a lépcsőn :D
2013. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Annyira nem voltam oda.. csak nem emlékszem.xddd

amúgymeg miértne szórakozhatnák basszus.. ?! xd

2013. aug. 5. 22:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megsérülsz az már nem szórakozás szerintem... Mindent lehet mértékkel.:) Bár lehet én vagyok a rossz, de én még nem ittam annyit soha, hogy ne emlékezzek.:) Mindegy én csak azért írom, hogy nehogy neadjisten komolyabb bajod legyen a túlzott szórakozástól..:)
2013. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!