Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hol, hány évesen...

Kamaszok! Hol, hány évesen rúgtatok be először? :D

Figyelt kérdés

Vicces volt? Van valami sztoritok ezzel kapcsolatban? :D

Ill. ha rendszeresen isztok: szüleitek tudják?


2013. aug. 5. 18:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%

Még sosem. Valahogy nem vonz ez a világ.

17L

2013. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

A barátnőm 15 évesen rúgott be először, a srác akit a buliban összeszedett az ujját dugta le a torkán, hogy könnyítsen rajta.


A másik osztálytársam 14 volt, ő el is veszítette a szüzességét, utólag megbánta.


Én évekig néztem végig a szánalmas ivászatukat és támogattam őket haza. Minden volt, csak nem vicces. A részeg fiúknál pedig csak a részeg lányok undorítóbbak. A szülők eleinte nem tudták, olyan 16-7 éves korukban esett le odahaza is, hogy a gyerek alkoholista lett. Most 30 évesek, most sem áll másból az életük, mint buliból, ivásból, feszültséglevezetésből és a valóságból való menekülésből.


Én egyszer voltam részeg életemben 21 voltam és otthon a 4 éve tartó kapcsolatomban próbáltam ki, szándékosan, hogy tudjam, mitől olyan nagy szám. Hát nem az.

2013. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
28%

13 évesen, egy házibuliban.

Szüleim nem tudják, hogy minden hétvégére részegre iszom magamat

15/L

2013. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%

17 éves voltam, Csehországban :D

De nem rúgtam be nagyon, tudtam, hogy mi történik, csak zsibbadtam meg szédültem, meg mindenen nevettem :D

2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen falunapon. Magamnál voltam, csak kellett egy annyi, hgoy merjek mulatósra táncolni. Még másnapos se voltam tőle. Amúgy elég itkán iszok, potn ezért rúgok be gyorsan, de nem baj, annál kevesebbet kell piára költeni.
2013. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%

Még sosem történt meg, egész életemben összesen maximum 1 deciliter alkoholtartalmú italt fogyasztottam, de valószínű, hogy sokat mondtam. A lerészegedésem kimerült - ha jól emlékszem - 3 egészen kicsi korty borban kóstolás szintjén, és 2 korty sörben. :D

Nagyon nem vonz ez a világ.

14/L

2013. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
3-mas, a szüleidnek csak gratulálni tudok, hogy nem veszik észre, hogy a lányuk 15 évesen minden hétvégén részegre issza magát, jó sokat foglalkozhatnak veled. Előtted meg szép "karrier" áll, ha 13 éves korodtól ilyen életet élsz. Meg tudod mondani, hogy mi ebben a jó?
2013. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Jajj most ne vitázzatok már :)

Bár mondjuk igazat adok a #7-es kommentelőnek..

Én is 15 vagyok, és most, idén júniusban voltam részeg először. De úgy, hogy közben végig észnél voltam, nem csináltam hülyeséget meg semmi! Viszont azóta nem voltam részeg, volt hogy ittam, de semmi extra.. Plusz nyár van :)

De az nem poén szerintem se ha minden héten segg részegre isszák magukat.. :\ De mindenki döntse el maga.. :)

2013. aug. 5. 19:17
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

14évesen először:)

Barátnőimmel voltam,és jó volt,nem segg részegre ittuk magunkat, de jó kedvünk lett az biztos:D

Azóta már többször is voltam berúgva,de csak házibuliba,diszkókba meg kocsmákba nem kívánkozok.

Egyszer ittam hányásig,de akkor sem azért volt,mert sokat ittam volna,hanem mert még nem tudtam,hogy nem bírom a pálinkát:D azóta soha többet:D:D

15/L

2013. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%

Baromi vicces lehet berúgni... te jó ég... soha sem rúgtam be, és nem is szeretnék soha. :)

21/N

2013. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!