Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam beleszeretett a férfi...

A fiam beleszeretett a férfi magántanárába?

Figyelt kérdés
A fiam 18 éves,érettségi elött áll.A matek a gyengéje ,tavaly majdnem bukott ezért mindenképp szükség volt egy magántanárra.Hozzáteszem a fiam nem buta gyerek a többi tantárgyból szinte jeles,mrgbizható gyerek.A barátnőmnél érdeklődtem mert a lányának is hasonló problémái vannak.Ő ajánlotta a férfit..Egy 24 éves egyetemista srác aki szivesen korepetál matekból diákokat.A fiam eleinte ellenkezett de szükséges volt.Mikor elöször találkoztunk a sráccal meglepődtem hogy egy ilyen férfinak mi előnye származhat ebből..Jóképű,sportos az ember meg se mondaná róla,hogy homoszexuális..Pár alkalom utánfiammal egyre jobb viszonyuk lett.Naiv módon semmit nem vettem észre az egészből.Már a közösségi oldalon is egymással beszélgettek egésznap,mint kiderült sokszor mentek el együtt moziba kettesbe és szórakozni.Akkor tünt fel amikor a fiamat ő hozta haza egy buli után kocsival.A fiam kérlelte hogy maradjon itt vele de ezt annak tudtam be,hogy alkohol hatasa alatt állt..A fiamra jó hatással volt hiszen az épp bukást feltornázták az év végére négyesre amiért hálás is vagyok neki.Akkor tünt fel amikor a srác már nem is kért pénzt azért,hogy segitsen neki.Nagyon furcsa volt számomra.A fiamon sose vettük észre,hogy más lehet hiszen ő is egy férfias,sportos jó kiállásu gyerek igaz a lányokról sose beszélt..Amióta elkezdődött a nyári szünet mindennap ezzel az emberrel tölti az idejét.Tegnap mikor hazahozta a fiamat és elköszöntek egymástól láttam ahogy megcsókolják egymást..Sokkolt,nyelni nem birtam szó szerint..Nem vagyok rá büszke de amikor elment fürdeni megnéztem a telefonján a facebookos üzeneteket és megláttam amiket irtak egymásnak..Egyrészt megdöbbentem másrészt tudtam,hogy valaki vigyáz a fiamra.A sok sziven és szeretleket fura volt olvasnom..A fiam meglátta és én rákérdeztem.Elmondta,hogy már akkot tetszett a fiú neki amikor elöször belépett hozzánk..Mit tegyek?Engedjem nekik ezt a kapcsolatot?Vagy mondjam meg a férfinek,hogy ne jöjjön többet?

2013. aug. 5. 19:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Ha jól értelmeztem, téged nem maga a kapcsolat, vagy a másik fél személye zavar, hanem az, hogy a fiad meleg. Innentől kezdve nincs olyan, hogy engedni/nem engedni, attól hogy tiltod a kapcsolatot, még homoszexuális. A leírtak alapján pedig a férfi megbízható, okos, szerintem nincs miért tiltanod tőle.

Ha meg meg is mondanád a férfinek hogy ne találkozzanak többet, ha igazán szeretik egymást, megoldják a tudtod nélkül is.

2013. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
A legrosszabb az ha eltiltod őket. Fogadd el, hogy a fiad meleg. Tudom nem könnyű, de ne keserítsd meg az életét azzal, hogy meg akarod változtatni.
2013. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Azon úgyse változtathatsz h a lányokat szeresse. És mivel tényleg leírtad h jó irányba halad mellette és boldog is hülyeség lenne tiltanod. Itt azt kell elfogadnod h nem a lányokat szereti. Magával a személlyel nincs gond. Ha lány lenne akkor boldog lennék h ilyen bnője van. Nem tudom én h reagálnám le. Erről az oldalról könnyű.
2013. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%

IStenem...

Támogasd a gyerekedet, azért vagy az anyja. A párja egy jól szituált, okos, megbízható ember. Neked nem a fiúval van bajod, hanem hogy a fiad meleg.

Ha így boldog, akkor így boldog.

2013. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem akarom őt megváltoztatni csak féltem.A fiú nagyon szimpatikus volt nekem is már első perctől nekem és a férjemnek is.Sose hittem volna,hogy ők ketten egymásba szerethetnek.Én mindig úgy gondoltam,hogy egy 24éves nem a fiatalok között keres párt.A fiam igaz mióta van ez a dolog mondhatni kivirult.Eléggé zárkozott fiú volt lehet pont ezért mert nem tudta ezt magában elrendezni és mióta megismerte azt mondta nekem tegnap hogy van vegre ertelme felkelni reggel és végigcsinálni a napot.Ekkor tudtam hogy komoly ez a dolog..Szeretném ha a fiam boldog lenne csak ez megijeszt..Van egy kép bennem a homoszexuálisokrol és se a férfi se a fiam nem tartoznak közéjük és nem értem..Sokszor olvastam ezt a portált és ahogy lefestik itt a melegeket és a fiamék két különböző kép..
2013. aug. 5. 20:13
 6/31 málna_ ***** válasza:
97%
Ez csak egy buta sztereotípia a melegekről, felejtsd el :) Az életben simán elmész melettük, fel se tűnne, nem is gondolnád róluk. Teljesen hétköznapi emberek.
2013. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
A fiad gzakorlatilag felnőtt, a korkülönbség meg nem nagy. Egyrészt megtiltani nem tudod, nem érdemes, és láthatóan jó hatással van rá a srác, tehát inkább támogatni érdemes őket. :)
2013. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%

"Engedd meg."

Igazából ez nem a te döntésed, már mindketten nagyok. Ha megtiltanád is találnának más módot arra,hogy találkozzanak.

Örömmel olvastam a róluk szóló leírásod, így ismeretlenül is úgy gondolom,hogy nagyon szeretik egymást és a srác jó hatással van a fiadra. Idővel pedig te is túl teszed majd magad ezen.

2013. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

"Engedjem nekik ezt a kapcsolatot?"


hány éves is a fiad? még a kiskorúaknak sem lehet megtiltani egy kapcsolatot, nemhogy egy felnőttnek.


"Vagy mondjam meg a férfinek,hogy ne jöjjön többet?"


és akkor mi fog történni? a fiad fog hozzá járni, és úgy meg nem fogod tudni, mikor kivel és hol jár, csak hazudni fog hova megy.


te tényleg nem tudsz örülni a fiad boldogságának?

2013. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Ami számít, hogy szereti a fiadat és még jó hatással is van rá. Anyaként ezt kell szem előtt tartanod.
2013. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!