Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 16 éves...

Ti megengednétek a 16 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Házibuliba szeretne menni,de nem tudom hogy elengedjem-e.Rengeteg alkohol lesz abban a buliban.Megbízok a lányomban,de azért mégiscsak 16 éves.Szórakozóhelyre szokott járni,de soha nem jött haza részegen.Kb egy hónapja volt egy pincebuliban és elmesélte,hogy mik voltak ott.Hogy szinte ahova léptél hányás volt,az egyik lány orálisan kielégítette az ott összeszedett srácot.Viszont az én lányom nyaka is ki volt szivva.Azt mondta emiatt nem kell aggódnom.Szóval szerintetek elengedjem?

2013. aug. 2. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Ne engedd.
2013. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

mivel elmesélte így valahol őt is taszítja a lány viselkedése... Ha meg a sárga földig itta volna magát akkor biztos nem beszél róla mennyi pia volt ott...

Ki volt szívva a nyaka... Megesik... Nekem is szívták ki egyszer, de az nekem volt undorító és nyáron garbóba jártam... :S


A döntés a Tied, de szerintem elég őszinte volt

2013. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bízz meg benne! Hidd el, manapság minden gyerek titkolózik, értékeld, hogy ő elmesél mindent! Szeretné, hogy bízz benne! Ezen is látszik, hogy ő nem durvul, és ahogy az előző is írta, taszítja. Ha soha nem volt még gondotok ebből (nem ment haza részegen, nem kellett érte menni, mert rosszul volt), szerintem egy próbát megér, hiszen bízol benne. Értelmes lányok tudnak magukra vigyázni, tud nemet mondani.

Esetleg ha a sok pia miatt túllő a célon, legalább egyszeri tapasztalat alapján megtanulja, hogy hol vannak a saját határai. Nem fog neki ártani.

Én elengedném őt, ha megbeszéljük, hogy reggel mikor ér haza.

2013. aug. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel őszinte volt hozzád elengedném. Fent kell tartani ezt a bizalmi állapotot. Ha szórakozóhelyről nem ment még haza részegen, miért gondolod, hogy innen igen. Beszéld meg vele, hogy mikorra kell másnap hazaérnie. Ha ezt is betartja, és nyomát sem látod részegségnek, tényleg bízhatsz benne! Ez egy próba mindkettőtöknek.
2013. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy ,hogy kinek a házibulija.


Kérdezd meg a lányodat ,hogy akiknél lesz szerinte mennyire megbízható .


Ha ennyire őszinte volt veled és azt mondja ,hogy elég normálisak akiknél lesz a buli, szerinte nyugodtan elengedheted.

2013. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ugyanannál a személynél lesz a házibuli akinél pincén voltak.
2013. aug. 2. 11:17
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Elengedném de nem reggelig hanem 11ig.
2013. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen,de azt mondta ha korán haza kell jönnie akkor inkább nem megy el,nem égeti magát...
2013. aug. 2. 12:30
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem 16 évesen azért reggelig ne bulizzon a gyerek ha neki égő korán hazajönni maradjon otthon.
2013. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Én nem engedném el, főleg nem reggelig. Szerintem is fiatal még ahhoz, hogy reggelig bulizzon. A pincebuli meddig tartott?
2013. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!