Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 évesek is kamaszoknak...

10 évesek is kamaszoknak szamitanak? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy 10 eves hugunk nekem van egy ikertesom,es edgy batyam demi kiskamaszoknak szamitottunk. Mostanaba ot csak a szamitogep erdekli velunk alig goglalkozik shogy anyaekkal is. Mindent megprobalunk de nem megy egyfolytaba csak,a gepet nyomja. Nit csinaljunk ez ellen amíg anya nincs itthon? Jo gyereket akarink belole faragni aki foglalkozik a csaladjaval. Kamasxodik? Es mit tegyunk ellene? En15/L ikertesom is a batyam meg 17/F ja es bocs csak telorol irok.

2013. aug. 12. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Nincs belelátásom teljesen a témába, de ha nem élvezi a társaságotok minek erőltetni? És minek akarjátok ti nevelni?
2013. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem kamaszodik, egyszerűen gépfüggő. Szervezzetek közös programokat, strand, állatkert, szalonnázás, biciklizés, fagyizás...
2013. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem 15 -16éves kor előtt nem kamasz csak gyerek.
2013. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, érdemes rajta segíteni, foglalkozni vele. Mi nem tettük, és teljesen függő lett az öcsénk. De nagyon. Sehova nem járt, semmit nem csinált, csak gépezett. Most 17 évesen ott tart, hogy menne ide-oda, de nem mer, mert fél az emberektől! Fél vásárolni egy boltban, hozzászólni emberekhez, fél mindentől. Elcsesztük, mert már az elején foglalkozni kellett volna vele. Persze elsősorban ez nem a testvérek dolga lenne...
2013. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A hármasnak a wikipédiáról:


A kamaszkor (serdülőkor / pubertáskor / tinédzserkor) 10-14-től 18 éves korig terjedő életszakasz, átmenet a gyermek- és felnőttkor között, melynek során a nemi hormonok elkezdik működésüket, kialakulnak a másodlagos nemi jellegek, párhuzamosan jelentős pszichés változások következnek be.

2013. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszonom az elso valaszolo kivetelevel,ugyanis mindig szerette a tarsasagunkat csak ahogy 10 eves lett nem. Es anyaek keryel mrg hogy foglalkozzunk veluk.
2013. aug. 12. 12:05
 7/18 A kérdező kommentje:
Vele*
2013. aug. 12. 12:06
 8/18 anonim ***** válasza:

én onnantól számítok kamasznak valakit, hogy hisztisebb/érzékenyebb, ellenállóbb lett, meg hasonlók.

én azt ajánlom, hogy tartsatok limitet, mondjuk napi 1-2 óra, MIUTÁN voltatok sétálni, biciklizni, stb.

Vagy amennyit olvas, annyit gépezhet, ilyenek. És gépezzetek közösen is, hogy megtanulja okosan használni. (nem kattintunk rá a hiányos öltözetű emberekről szóló képekre, stb. - ezek márr minden oldalon ott vannak szinte, sajnos.)

2013. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most nyaltunk el rgy fagyit kezdi ujra kedvelni megyunk kozosen gepezni koszi:) am anya,mar bevezette nalunk de nala meg nem. Nalunk 2 ora gek 1-2 ora tanulas meg kutyi setaltatas. De a huginknal meg mincs bevezetve. Nem reg tettunk ki a hutire egu lapot hogy mit kell csinalni duli idobem vagy szunidobem. Snya meg apa krul nrki hogg rank lehet bizni Lilit s hugicamkat
2013. aug. 12. 12:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Offolok. Telefonról is lehet kól írni. Azt megérteném, ha nem használnál ékezetet, de te teljesen hibásan írsz. Kedves dolog, hogy foglalkozol a tesóddal, de kicsit magaddal is foglalkozz. Fogj egy nyelvtan könyvet és olvasgasd. Vagy tanulj meg telefonon írni. Kb. minden második szavadban van egy hiba, ami értelmetlenné teszi a szót.


Sajnálom, hogy durva voltam csak elmondtam az igazságod. :)


További szép napot.

2013. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!