Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ki lehet valahogy számítani...

Ki lehet valahogy számítani hogy mekkora mellem lesz felnőtt koromban? 15/L

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Kb akkora mint anyukádnak, vagy a nagymamádnak.
2013. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
nem igazán lehet kiszámítani. Nekem már 12 évesen látszódott a póló alatt valami, meg is kaptam több rokontól hogy micsoda bögyös maca leszek, aztán 75/b volt a méretem mikor érettségiztem. aztán jött az első gyerkőc megnőtt és hál istennek így is maradt lett 80/b most a második gyerek után vagyok 85/b-c. a terhesség is megváltoztatja a méreteket, hízás fogyás. arra lehet következtetni ha anyukádnak meg a mamádnak óriási mellei vannak akkor valószínű neked sem lesz kicsi. :)
2013. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Anyumnak átlagos,mamáimnak nagy melle van.:D

2013. aug. 13. 13:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kiszámítani. Nem csak anyukádét örökölheted, lehet olyan lesz mint apukád nagymamájáé volt, azt meg nem is láttad...


Viszont azt lehet tudni, hogy onnantól, hogy megduzzadt a bimbód még két év kb, mire végleges formáját felveszi, legalábbis egészen addig, míg terhes nem leszel az első gyerekeddel.


Illetve a menstruációs cikluson belül lesz kicsi változás, de azt kb. csak Te látod majd, a hormonok szabályozzák ezt.

2013. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és arra is gondolj, hogy a mamáidé is valószínűleg más volt fiatalon, gondolom szoptattak néhány csemetét, meg idős korra megnyúlnak, lógósak lesznek...
2013. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kiszámítani. Én azt sem tapasztalom a családom körében, hogy az anya/nagymama méretéből lehetne bármire következtetni. Anyósomnak max. B-s, de inkább A-s melle van, a lányának meg G-s. Én pl. egy kicsit sem hasonlítok anyukámra, sem a mellem, sem más.
2013. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod megjósolni, de ne aggódj, én például senkibe sem a mellmérete alapján szeretnék bele.
2013. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű integrál vagy derivál számítással, de szerintem jó a határérték számítás is.
2013. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!