Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, szülők! Mit csinálta...

Kamaszok, szülők! Mit csináltatok a gyerekkori játékokkal, plüssökkel, kindergyűjteménnyel, stb?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 18:39
 1/9 A kérdező kommentje:
(Ha nincs már kisebb tesó, rokon)
2013. aug. 13. 18:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kerestünk olyan árvaházakat és nevelőotthonokat, ahol hasznát veszik az ilyennek. Na de előtte ki is tisztítottuk őket stb. :)
2013. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nncs szívem kidobni őket. A plüsseimet pár kedvencet kivéve szerintem szegény gyerekeknek fogom adományozni. Kinder játékokat például karácsony környékén egy iskolának oda lehet adni ajándékba, hogy zsákbamacskaként adják el. A gyerekkori játékaimat meg már odaadtuk szegény gyerekeknek :)
2013. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy részét odaadtuk, amikor a kórházakban jótékonysági gyűjtés volt :) Másik részét meg magának az atyaúristennek se adom oda, mert annyira ragaszkodom hozzá :D
2013. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A plüsseimet sokáig válogattam, míg tisztáztam mit adok és mit nem.:D A többi játékot pedig vagy kisebb unokatesóknak adtuk vagy a jótékonysági gyűjtések alkalmával vittük el.:)
2013. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy nagy padlásunk, ott volt az összes megunt játék. Többször is "szelektáltunk", és ami már nem kellett azt vagy a kisebb unokatesóknak adtuk oda, vagy elvittük az oviba, ahova jártunk a tesómmal. Ott nagyon örültek a több zsáknyi plüssnek, játékbabáknak és az apróbb játékoknak is. :)

Ami itthon már kacatnak számított, ott kincsként fogadták :)

Amúgy a számunkra nagyobb jelentéssel bíró játékokat megtartottuk :) Jó visszanézni néha őket.. :)

16L

2013. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szortíroztam, bár még így is rengeteg van a kamrában.

A fontosabb darabok amikről emlékeim is vannak azok maradtak, a többi pedig ment ide-oda. Családi barátok gyerekeinek, adtunk már a szomszédoknak is rengeteg mindent.

De általában az óvodák és a szeretetszolgálatok is örülnek neki, vagy akár a mikulásgyárba is leadhatod őket decemberben vagy részt vehetsz a cipősdoboz akcióban (persze a szinte hibátlan állapotban levő darabokkal)


Ha pedig nem akarod csak úgy ingyen elosztogatni, akkor szánj rá egy délutánt fényképezz le mindet és mehet vaterára teszveszre stb...

2013. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtartottuk mindet, most a lányom játszik az én régi játékaimmal. Az ő játékait sem fogom odaadni senkinek, majd ha felnő eldönti, hogy elrakja e az ő gyerekeinek, vagy elajándékozza/eladja őket.
2013. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém,unokahugom,másik unokaöcsém,ismerősnek a kislánya... az övék lett a legtöbb játékom.Van,ami meg csak úgy szó nélkül eltűnt.Viszont van,amikhez nagyon ragaszkodok,és mostani dolgok(kivéve az egy szem plüssömet,na az lassan 3 éves lesz,barátnőm adta),azokat nem adnám a világ összes kincséért sem!

A karkötőimet is imádom,úgy,ahogy vannak!Na meg gyűjtöm is őket,csak az egyikért fáj a szívem,amit még Egerben a Minaretnél vettem a kedves néninél,akit Budapesten is említett nekem egy szintén kirakatos bácsi.. :) Kérdezte,hogy ismerem-e a nénit,hogy onnan vettem egy karkötőt..mondom igen,és akkor elmosolyodott a kis bácsika,és én imádom,ha mosolyognak az emberek,mert van egy jó emlék,vagy mondok nekik valami jót.

17/L

2013. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!