Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok, ha...

Szülők! Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a 15 éves lányotok egy fiúnál aludt?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 00:43
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
45%
Gondolj arra, h te 15 évesen milyen voltál.
2013. aug. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%

Még csak huszonéves vagyok de tudom ha ez velem történt volna (x év múlva pl) szívinfarktust kapnék..

Ahhoz h normális véleményt lehessen alkotni csomó infót kellene tudni a történetből. De sztem ez még korai dolog..

2013. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

azt mondja, hogy nem a barátja, csak haver és nem volt semmi.. DE egy ágyban aludtak...

a lányom elment Kaposvárra a legjobb barátnőjéhez, de mint kiderült a lánynál nem aludhatott, mert az egész család elment nyaralni aznap este.. úgyhogy ottaludt a fiúnál...

2013. aug. 9. 01:10
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Nyilvánvaló, hogy a barátnős sztori kamu volt :) és elég valószínű, hogy volt is valami. De már 15 éves... ha szeretik egymást, akkor nincs vele semmi probléma. Elég felelősségteljesek, meg lehet bízni bennük ennyi idősen. Magamból indulok ki. 15 évesen volt az első komoly kapcsolatom, és bizony én is együtt aludtam a barátnőmmel, amikor ő jött hozzám. Amikor én hozzá, az ő szülei nem engedték nekünk sem. Az én szüleim igen :) és nem lett semmi probléma belőle. Ennyi boldogság kijárhat nekik.
2013. aug. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Engem 16 évesen már engedtek a 22 éves udvarlómmal együtt aludni. Természetesen nem történt köztünk semmi, mert én még nem voltam készen rá. Szerintem nem az együttalváson múlik. Ha egy 15 éves lány le akar feküdni a fiújával, megteszi bármikor, bárhol, nem kell ahhoz együtt aludni.


Ha elég érett, és okos a lányod, nem is kell aggódni érte, biztosan tudja, mit csinál. Azért a védekezés témát én előhoznám mégegyszer a biztonság kedvéért.

2013. aug. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Nagyot csalódnék benne. És nem azért mert ott aludt, hanem mert nem kérdezte meg. 15 évesen még gyerek, csak ne aludjon ott fiúknál.
2013. aug. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Engem tiltottak a szüleim a 8 évvel idősebb szerelmemtől..akkor 14 éves voltam. Hiába,titokban csak összejöttünk.Majd eltelt 1 év, a szüleim elfogadták,hogy együtt vagyunk,viszont a szexet tiltották...nem aludhattam ott nála,Ő sem nálunk,erre megoldottuk a kocsiban.Egyszer hónapokkal később anyu felvette,mi lenne ha beszélnénk a szexről, a védekezésről,és hogy mikorra tervezzük az együttlétet... iszonyat nagyot csalódott amikor elmondtam,már lassan 1 éve élek nemi életet,(akkor voltam 16)és hogy hiába nem enged ott aludni,attól ha akarjuk megoldjuk.És védekezünk,nem lesz semmi baj. Ennek már 15 éve,és ugyan azzal a fiúval élek boldogan... aki azóta a férjem. :)
2013. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
Nagyot csalódnék benne,15 éves gyerek csak ne aludjon fiúnál,biztosan elbeszélgetnék a fejével és rövidebbre venném a pórázt,mert valószínűleg hazudta,hogy a barátnőjénél alszik.
2013. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Engem ez nem zavarna, aludjon fiúval felőlem, nekem is volt barátom ennyi idősen, nem dől össze a világ, legalább tapasztal. Az sokkal nagyobb baj, hogy nem mondta el előre..
2013. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%
Pedig 14-16 évesnek nincs semmi keresnivalója fiúval egy ágyban és nem csak a szex miatt.Biztosan csalódnék,és elbeszélgetnék a fejével a hazugság miatt biztosan megbüntetném.
2013. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!