Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez a film korhatáros? Megnézhe...

Ez a film korhatáros? Megnézheti egy 12 (2 hónap múlvba 13) éves kiskamasz?

Figyelt kérdés
A Sid & Nancy-röl lenne szó. A húgom szeretné megnézné, együtt néznénk. (én 15 vagyok). Csak hát nem tudom, a szüleim ráadják-e az áldásukat. Ti engednétek?

2013. aug. 18. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem ezt akartad olvasni, de kérdezd meg a szüleidet. Itt tök mindegy, milyen válaszokat kapsz, ezen semmi nem múlik.
2013. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

12 és 13 között nem sok különbség van ebben a témában.

A film nagy része erőszakról, szexről, drogról szól így nem igazán.

2013. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szüleidet, szerintem egyén függő. Én 12 évesen képes voltam olyan dolgokat megnézni, ami a most 13 éves öcsémnek és anyámnak is sok. És semmi bajom nem lett tőlük. De amúgy is a szülők szava a döntő szóvval anyunak kell a trailert és a port oldalt megmutatni, majd eldönti.
2013. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

jaj mária én tesómmal néztem esténként filmet és sose érdekelt h korhatárose v milyen tartalom van benne. mongyuk én már sokféle filmet láttam meg fiúk vagyunk, de hát ha nem engedik akk úgy nézzétek h nincsenek ott

15f

2013. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát valszeg azt fogjuk! :D nagyon érdekli a csávó, mondjuk tuti besírja a végét, de nem fog neki megártani! :)
2013. aug. 18. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Ez még neked sem való!
2013. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet. De tetszett neki, meg nekem is. :) Én már 2x néztem, de még mindig nagyon jó volt. És igen, a hugi elvolt, hogy szegény fickó meghalt. De az a lényeg, hogy nem haltunk bele. :)
2013. aug. 19. 23:36
 8/10 anonim válasza:
Amúgy tényleg marhajó film! én például rajongok érte. de mondjuk azt nem mondanám hogy nagy kár hogy meghalt. mert akkor 55 évesen tuti "megpuhult" volna, és nem lett volna olyan király mint volt. Pl Jonny Rotten ( a sex pistols enekese) ő sem az igazi. már. sajnos
2013. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mindigjo- válasza:
tizenhárom ;) az jó film
2014. jan. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

"jaj mária én tesómmal néztem esténként filmet és sose érdekelt h korhatárose v milyen tartalom van benne. mongyuk én már sokféle filmet láttam meg fiúk vagyunk, de hát ha nem engedik akk úgy nézzétek h nincsenek ott

15f"


Hát bakker, meg is látszik a helyesírásodon és a fogalmazásodon! Bizony neked még a Tom és Jerrytől se való, és legfeljebb az iskolatévét nézhetnéd, bár azt meg nem értenéd, és nem is érdekelne.

Jaj, hogy mi(lyen ember) lesz belőled?!

2017. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!