Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednetek a 16 éves...

Ti elengednetek a 16 éves lányotokat egy vele egy idős sráccal egy koncertre ami este 9kor kezdődik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen,ha megígéri,hogy nem iszik és vigyáz magára,na meg a barátjának is vigyáznia kéne a lányra,úgyhogy ő se igyon.Aztán meg megmondanám,hogy hozzánk jöjjenek vissza,ne külön,vagy ne a fiúékhoz.AMúgy megmondanám neki,hogy ha a koncertnek esetlegesen hajnal 3kor lenne vége,akkor 2re érjen haza,bár nem hiszem,hogy ilyen hosszú koncert ez(legalábbis ha átlagos koncertről beszélünk),ha pedig éjfélig tart vagy 1-ig,akkor végig maradhat.
2013. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Kettesbe? Nem! Ha mennek 4-5 haver együtt akkor igen. De olyan helyre ahonnan van tömegközlekedés haza, hogy ne az állomáson várják a reggelt.
2013. aug. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Én 16 évesen kezdtem el eljárni otthonról, mondjuk akkor egész hétvégékre (tipikus lázadó tini esete :D ), de őszintén szólva "normálisabb" voltam, mint a többi korombeli, vagy a mai tinik, nem keveredtem semmibe, alkoholt se ittam túl sokat.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy te ismered a lányod, te tudod, hogy "van-e elég esze", hogy elengedhesd nyugodtan.


Mondjuk azt nem tudod kinek a koncertjére? Az is sokat elárul a társaságról pl...

2013. aug. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
HA ismerem a srácot és megbízható szerintem elengedném. De mondom ez a körülményektől függ milyen koncert, meddig tart, mennyire megbízható a lányom. Egy koncert nem nagy dolog de olvastam itt már olyat is h 15 évesen a kisasszony az országot akarta robogóval bejárni és nem értette miért nem engedik a szülei. :)
2013. aug. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és szerintem elvinném őket meg el is mennék értük kocsival.

Utolsó voltam :)

2013. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze,főleg így nyáron,hogy másnap nincs suli.Akkor is,ha ketten egyedül mennének a sráccal.Mert:vagy egy jó haver,akire szinte már testvérként néz,és úgy sem csinálnának semmit,vagy egy kialakuló kapcsolat,és akkor úgy kell venni,hogy ez egy randi.

De azért a srácnak megmondanám,hogy vigyázzon a lányomra,gondolom,hogy a fiú úgyis meginna 1-2 sört,a lányomnak is mondanám,hogy ha nagyon akar,akkor ihat EGY valamit.

25 éves anyuka,akinek van egy féléves tündérkirálylánya:-)

2013. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Én 16 lány vagyok. Engem abban az esetben engednének el, ha tudnák, hogy a fiú normális, nem kever bajba és ismerik. Valamint, ha hazakísérne, hazahozna és nem a városban tölteném az éjszakát.

Én átlagos kamasznak tartom magam, alapvetően nem csinálok hülyeséget, de egy kis alkohol után sok mindenbe belevisz a társaság. Tudom hiba, de van, hogy nem érzem magam elég erősnek, hogy nemet mondjak.

A te lányod nem tudom milyen, de olyan koncertre, ahol balhés a társaság nem kéne elengedni szerintem. Hiába tud vigyázni magára, partydrogok, rosszakarók szinte minden buliban előfordulnak.

2013. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszolóval értek maximálisan egyet, nem is nagyon tudnám kiegészíteni.


Szóval a sráctól függ és ha lehet elmennék értük, vagy elvárnám a fiútól, hogy minimum "tegye" taxiba a lányom a koncert után.


Ezekkel a feltételekkel szerintem nyugodtan mehet, azért nem olyan kicsi lány már.

2013. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha tiltod, akkor előbb-utóbb úgy is el fog menni, csak haragszik is rád, amivel nem előrébb jársz, sőt.
2013. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!