Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 16éves...

Szülők! Elengednétek a 16éves lányotokat a barátjához (16éves ő is) a Velencei-tóhoz?

Figyelt kérdés

A fiúnak lent lenne az anyukája,nyáron jöttek össze.


Én vagyok a lány,és csak érdekel,hogy más mit mondana rá, már megbeszéltem anyukámmal.


2013. júl. 24. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha ismerem a srác anyját, és meg tudom vele beszélni, hogy mész és mennyi időre, mikor/hol találkoztok, nem zavarsz-e stb. magyarul egyenes bizonyítékot kapok arról, hogy veletek lesz, és figyel a lányom biztonságára is, akkor el. Enélkül nem. N29
2013. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Ha olyan kapcsolatunk lenne, ismerném a fiút és az anyukáját akkor minden további nélkül. A 15 éves fiam is épp így nyaral a barátaival és barátnőjével.

Te ellettél engedve?

2013. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szülöként azt mondom, hogy sokban függ attól, hogy milyen a lányom, milyen a fiú és milyenek a szülei.


Ha senki ellen nincs kifogásom, a gyerekemben meg annyira meg tudok bízni, hogy nagy hülyeségbe nem mászik bele, akkor igen. (Meg ha biztos vagyok abban, hogy ha lefekszenek egymással, akkor megbízhatóan védekeznek, NEM megszakítással meg hasonló)

2013. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
El lettem engedve,de nem tudtammég eldönteni,hogy szeretnék-e ottaludni is.Felajánlotta a srác,hogy aludhatunk külön,de az úgy milyen lenne?!Ha együtt aludnánk akkor is maximum összebújnánk,de csóknál tovább emmiképp nem szeretnék menni..Anya azt is mondta,hogy ha szeretném akkor beszélhetünk a szexről,és hogy csak azt engedjem,amit én is szeretnék.De én ezt még korainak érzem.Jó a kapcsolatunk amúgy anyával.
2013. júl. 24. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Most mentek nyaralni a szüleim, öcsém és öcsém barátnője. Öcsém 18, a lány 17 éves, igaz már kb. 3 éve ismerik egymást. Ha ismerem a szüleit, elengedném.
2013. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen lenne külön aludni? Semmilyen. Én vittem 15 évesen a barátom nyaralni annak idején, saját szobát kapott és ott aludt. Reggel bevittem neki a reggelit. Ha nem akarsz vele aludni, mert félsz, hogy olyat teszel, amit később megbánsz, akkor légy egyenes és mondd meg neki! Utólag rossz belegondolni, ha oylasmi történt, amit józan ésszel nem tettél volna meg. Inkább aludjatok külön, mint hogy megbánással töltsd a köv. hónapokat. Nem kell rohanni sehová, szerintem. Amúgy meg igen,beszélgess anyukáddal, hogy legalább elméletben felkészülj, ha mégis többet teszel, mint amire készültél.
2013. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most jöttek össze a nyáron,és máris együtt nyaralnának?? Szerintem baromi korai még.
2013. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az ottalvás korai, de csak egy napra fürödni, ha az anyukája is ott lesz a fiúnak, és ismerem a fiút, plusz az anyját is akkor igen, elengedném.
2013. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Pont ott voltam szombaton a barátommal :) Ő 17 éves, én 13. Mondjuk az én családom is jött, de ugye szereti a család a barátomat, ráadásul apukám kérdezte meg, hogy szeretne-e jönni :)) Jó hely amúgy, de a Balaton jobban bejön.
2013. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
na utolsó ez szép...
2013. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!