Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tetszik egy fiú. Mit tegyek?...

Tetszik egy fiú. Mit tegyek? Ez már a sokadik ilyen kérdés, tudom. De ahogyan az előző kérdezőknek, úgy nekem is szükségem lenne a segítségre.

Figyelt kérdés

Ismerem őt pár éve, élőben csak köszönni szoktunk egymásnak, facebook-on már többször is beszélgettünk, de mindig én írok rá. Nagyon kedves, mindig válaszol.


Tudnátok adni valamilyen tanácsot, hogy hogyan tovább? Tapasztalatokat szívesen várok.


Előre is nagyon szépen köszönöm! :) 16/L



2013. aug. 21. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Esetleg szervezhetnél valami bulit, kirándulást, közös fagyizást sok haverral, és így elhívhatod őt is, hogy élőben is beszélgessetek picit. Aztán ha ez megvolt, folytatjátok a beszélgetést megint facebookon, próbálj olyan témákat is felhozni, ami tuti hogy őt is érdekli, hogy ne legyen lapos a beszélgetés. Aztán ha jön a suliidő, lehet hogy többször is össze tudtok futni, tudd meg melyik tantárgyból jó, és abból kérj segítséget "Nem értem ezt a feladatot..", aztán majd valahogy alakul magától.

Viszont vigyázz, ne legyél nagyon nyomulós, mert attól irtóznak a fiúk :) Néha hagyj egy kis szünetet, ne írj neki minden nap.

2013. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi, de ez nem a "szerelem, szex" kategóriába való?


Mert itt azért nem ezzel akar foglalkozni a legtöbb ember, habár mondjuk aki itt van az általában ott is, szóval inkább felejtsd el :D

2013. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) !


Igen, odatartozna, de véletlenül ide írtam ki, és már nem tudtam utána változtatni rajta.

2013. aug. 21. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak beléd akartam kötni de mire befejeztem elment a kedvem :D xĐ szóval amúgy tényleg mindegy mert akik itt vannak azok ott is általában (ez fordítva azért nem egészen igaz)
2013. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Csak beléd akartam kötni" köszi szépen, kedves kommentelő :P !


Szerintem ugorjuk a témát, így is kaptam rá választ, hogy nem abba a kategóriába írtam.

2013. aug. 21. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el valahová....így hamar kiderül, hogy bejössz-e neki. Ha nem akar találkozni, akkor veszett fejsze..
2013. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.
2013. aug. 21. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen állj vele szóba az utcán. Én mindig így csináltam, ha valaki bejött, általában meg is hívtak magukhoz vagy ki a városba :)
2013. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2013. aug. 21. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!