Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális hogy anyukám nem...

Az normális hogy anyukám nem engedi hogy tangát hordjak? 17/L vagyok

Figyelt kérdés
anyu szerint ku*vás... de szerintem sokkal kényelmesebb
2013. aug. 22. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Hat szerintem ritka gusztustalan es kényelmetlen, de 17 évesen en nem tiltanak meg a lányomnak, ha erre vágyna.... Vegyél a zsebpenzedbol.
2013. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
17 évesen nem hiszem, hogy beleszólnék a lányom bugyi-igényébe, de tény, az tény, hogy egészségtelen és kényelmetlen viselet, komoly problémákat okozhat. A 'szexi' az egyetlen érv mellette. Nem árt, ha van pár darabod otthon, de rendszert én sem csinálnék belőle (nekem is van, alkalmakra).
2013. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Veszel, eldugod valahova, kézzel mosod magadnak titokban, és meg van oldva.

Gondolom, anyukád nem nézegeti nap mint nap, hogy milyen bugyi van rajtad, úgyhogy ha ez a gond simán meg lehet oldani :)

2013. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Hát én akkor kakukktojás vagyok, nekem sokkal kényelmesebb mint a rendes bugyi. Én nagyon szeretem szinte csak azt hordok. Amit még szeretek az a franciabugyi.


Szerintem is fura, hogy anyukád nem engedi. Mondd neki, hogy szeretnél egyet, hogy a csinos tuha alá azt tudd felvenni én is így kaptam az elsőt:) Utána már jöhetett a többi. Engem is azzal győzködött anyukám, hogy kényelmetlen, de nekem bejött

2013. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

egy 17 éves lány bugyiügyeibe szerintem nem kéne beleszólni. Mindenki a maga kárán tanul, lehet,hogy a kérdezőnek nem is lesz baja tőle.

Amúgy veszel, magadnak mosod és a szekrényben tartod. Gondolom nincs bugyivizsgálat naponta

2013. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

OFF.


Miért egészségtelen a tanga? Erről még nem hallottam, valaki elmondaná? Köszönöm.

2013. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

"Hogyan előzhetem meg a hüvelyfertőzést?


Mint minden fertőzés, a hüvelygombásodás is megelőzhető néhány egyszerű, és ésszerű tanácsot követve.


...

Pamut fehérnemű viselése a műszálas helyett. Tilos a tanga."


Forrás:

[link]

2013. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha az a gond, hogy a telifenekű bugyit cikinek érzed, esetleg próbáld ki a franciabugyit. Szerintem sokkal csinosabb, mint egy tanga, és nem utolsósorban, egészségesebb is.
2013. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tartom kényelmetlennek. Én amúgy 13 éves koromban vettem először, kipróbálni, hogy milyen, nem zavart, de nem is nagyon hordtam. Anya is látta, nem kérdeztem meg, egyszerűen megvettem, vicces felirat volt rajta, szóval anya csak röhögött. Én is azt tudom mondani, hogy rejtegesd és mosd kézzel.
2013. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem,ettől függetlenül nem tiltanám a lányaimnak 17évesen.Viseld és mosd titokban.Nekem aranyerem a tangás időszakomban alakult ki először és a hüvelygomba is elkerül,mióta váltottam.
2013. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!