Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális hogy anyukám nem...

Az normális hogy anyukám nem engedi hogy tangát hordjak? 17/L vagyok

Figyelt kérdés
anyu szerint ku*vás... de szerintem sokkal kényelmesebb
2013. aug. 22. 15:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Akkor idézhet elő hüvelyi fertőzéseket a tanga, hogyha valaki székelés után nem törli meg rendesen a fenekét. Nem hiszem, hogy egy 17 éves lány nem ügyelne a higiéniára.


Másrészt, nem tudom, hogy akik ezeket a cikkeket írják, hordanak-e tangát. Az én tangáimnak a fenék része sose ér hozzá a nemi szervemhez...

2013. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

Na,basszus..nemhogy észhez térítenének,hanem még mondják,de azért titokban tedd tönkre magad nyugodtan.Anyudnak igaza van,azt kell mondjam.Tiltani én sem tiltanám,sőt vennék is a lányomnak,meg mosnám is rá rendesen(ha ő maga ezt például nem tenné meg esetleg),de akkor a nőgyógyászt biztosan kellene évente látogatni.

Amúgy én nem viseltem tangát sokat,de amikor viseltem,rettentően megfájdult a hasam,a s_ggem és mindenem.Pedig nem vettünk túl kicsit,se túl nagyot,a méretemhez igazodva vettünk egyet.Anya is ellenezte emlékszem,nem hittem neki,aztán rájöttem,hogy basszus,igaza van.Nem dobtam ki a tangákat azóta sem,de használni csak akkor fogom,ha esetleg szexuális aktusra kerül a sor.Volt már pasim,vele eljutottam az ágyig,és akkor pont egy lila tanga volt rajtam,csak az ő kedvéért.Aztán azóta vele szakítottam és most szingli vagyok és leszek is egy darabig.:) (érettségi meg sok herce-hurca jön.)


18/L

2013. aug. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

Ne felejtsük el, hogy több féle létezik tangából is. Én 16l vagyok, 1 héten max kétszer hordok tangát. Nem csak 'madzagból álló' tangák léteznek. Nekem pl. olyan finom pamutból készült van, amit nem lehet észrevenni cica/fehér nadrág alatt sem, de vastagabb a fenék résznél , nem egy madzagból áll. Nem értem ettől mi baja eshetne.



Amúgy már rendesen bosszant az, amikor 'összehozzátok' a tanga viselését meg a szexet. Soha sem fogjátok megérteni, hogy a kettőnek nem minden esetben van köze egymáshoz? Én nem élek nemi életet, még barátom sincs, mégis hordom...

2013. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet!400-500 forintért van a kínaiba,ha kell majd te kimosod.Aláírom nem egészséges (egyébként anyukádnak 17 éves korodra illene legalább ebbe nem beleszólnia)de a tamponra is azt mondják,hogy beteg leszel,meghalhatsz,mégis több millió nőből pár száznak lesz tőle baja.;)
2013. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen hoztam fel anyumnak. azt mondta hogy szerinte kényelmetken, de kipróbálhatom, így vett nekem 2 db-ot. utána mondtam hogy nekem kényelmes és kaptam még egy melltartót tangával és ennyi :) néha jó ha van, én szeretem :)

17L

2013. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!