Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérednek hinnél vagy a...

A testvérednek hinnél vagy a párodnak?

Figyelt kérdés
Sógornőm elkezdett kavarni. Párom még nem tudja (de az egész család igen), és nem tudom hogy nekem vagy a testvérének hinne-e...
2010. dec. 2. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen témában kavar a sógornőd?
2010. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csalàd is tudja,hogy kavar,akkor mi a probléma?
2010. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
alapesetben több dologtól is függ. milyen kapcsolatban van a testvérével, van-e oka nem hinni neked, mennyire bízik meg benned és mennyire a testvérében, stb.? mivel az egész család alá tudja támasztani, hogy a sógornőd kavart be, biztos, hogy neked fog hinni.
2010. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miben kavar,csak nem azt állitja,hogy leszbi vagy?
2010. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, a testvéremnek hinnék, mert régebb óta ismer és semmi érdeke hazudni nekem. Ismerek olyat, akit a bartátnője annyira elvakított, hogy már mindenki hülye- marha volt, testvérei, szülei, mindenki... későn jött rá a srác, hogy nem volt igaza.
2010. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
egyiknek se higyj. Saját magad derítsd ki az igazságot. Bármelyik átvághat.
2010. dec. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tuti a testvéremnek hinnék. De nem minden testvéri kapcsolat egyforma, mi világ életünkben nagyon jóban voltunk és sosem hazudtunk egymásnak.
2010. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A sógornőm nagyon jóba van a párom exével. És az ex a sógornőmet használja fel, hogy mi szétmenjünk a párommal.


2 hete a sógornőm elhívott shoppingolni. Mondta hogy itt és itt találkozzunk. Mikor odaértem nem volt ott, hanem küldött egy sms-t, hogy késik 5 percet. De nem ő jelent meg, hanem egy férfi, aki elkezdett udvarolni, de én lekoptattam.


Na a sógornőm úgy állítja be a történetet, hogy a testvére háta mögött titokban randizok férfiakkal, és ő épp rajtakapott amint a plázában randizok valakivel. (Gondolom a férfi az ő ismerőse, és ő kérte meg hogy udvaroljon nekem).

2010. dec. 3. 15:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Párom kicsit meg van kavarva, mert én 2 hete mondtam neki, hogy a húgával találkozok... Persze ő most azt hiszi hogy ez csak hazugság volt.
2010. dec. 3. 15:30
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdés rossz a szitu viszont elgondolkodtató.


Ebben az esetben neked ravaszabbnak kell lenned a kedves sógornődnél. Legyél résen. Minden ilyen kis húzást fordíts a javadra.


Pl. az utóbb leírtnál: Mond a férjednek, meg nyugodtan, hogy a sógornőd elhívott ide, de csak a kedves barátját küldte, akinél nagyon bejöttél... nem is érted miért nem a sógornődre nyomul, mikor ő facér... stb.

Legyél talpra eset!


Neked nincs mit titkolnod, mond meg nyugodtan.


Vagy: aki még tud erről a családban annak szerezd meg a pártfogásást.


Remélem segítettem. :)

2010. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!