Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Depressziós vagyok, vagy kamasz?

Depressziós vagyok, vagy kamasz?

Figyelt kérdés
Sok szar dolog történt mostani 4 évben folyamatosan (kiközösítettek, családi szarságok)... Nem tudom eldönteni, hogy depressziós vagyok-e.. Mostanában csak sötétben érzem jól magam, ilyen sírós számokat hallgatok etc. de 15 vagyok, szóval lehet hogy simán kamasz vagyok.. olyat ne írjatok hogy menjek pszichológushoz meg pszichiáterhez, mert rendőrtisztire akarok menni ilyen kórtünettel alapból elutasítanak

2013. aug. 27. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
jo kérdés. én rettentöen gyülölködö és depis hangulatu voltam. de jol is éreztem magam közben. nem tudom... de jokedvem is volt,csak gyülölködö voltam és a családi dolgok miatt sürün kiborultam.de kinöttem.
2013. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valszoszinuleg kinovod

ha 3-4 ev mulva is ez lesz akkor kell aggodnod.

2013. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen kamasz. Amúgy elég furcsa címszavaid vannak. :D
2013. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha meg mégis bajod van és kezeletlen marad akkor úgy is megb*sznak a kötelező pszichológiai vizsgálaton. Szóval tök mindegy,hogy előbb vagy utóbb történik meg.

De szerintem csak kamasz vagy.

2013. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és igen tudom ,hogy jók a címszavaim :)
2013. aug. 27. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!