Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy depressziós...

Lehetséges hogy depressziós vagyok, vagy csak egyszerűen kamasz?

Figyelt kérdés

Már 2-3 éve észrevettem magamon / mások is észrevettek hogy eléggé vagyok fordulva. A szüleim csak annak nyilvánították hogy abban a korban vagyok - bár egyszer megjegyezték hogy még nekem nem kéne ennyire magamban roskadnom 13 évesen. Megnéztem a tüneteit és passzolnak hozzám, viszont nem akarok előállni azzal hogy "depressziós vagyok" hisz' lehet csak tényleg ebbe a korba léptem be.

(A depresszió örökölhető, a családban pedig volt depressziós.)


Mit gondoltok?


14/F


2011. máj. 15. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

vannak barátaid?mióta vagy depis vagy ilyen "fura"?

menj el a barátokkal hülyülni, az segít.

de szerintem nem vagy depid, de ezt így nem lehet megálapítani.

2011. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak haverjaim akikkel iskolában elvagyok, de nem szoktam velük sehova se menni. Nem igazán szeretek egyébként emberek közé menni, utálom amikor figyelnek. Főleg hogy faluban lakok.
2011. máj. 15. 20:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont nem hiszem hogy ez csak depressziósokra lenne igaz, de lehet a "nem hiszem..." lesz egyszer a vesztem.
2011. máj. 15. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem találod a helyed, tipikus kamaszbetegség : ) Érettebbnek tűnsz a korodnál -legalábbis én úgy látom-, ez lehet a probléma. Próbálj idősebbekkel barátkozni, vagy olyan dolgot/hobbit találni, ami leköti a figyelmed és élvezed is. Ne legyél magad alatt, nagyon fogod bánni, hogy elvesztegeted ezeket az éveket. Fel a fejjel : )
2011. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem is érettebb vagy.:)de ez nem baj, sőt:)

nyugi, nem vagy egyedül, én is utálok emberek közé menni, pláne, ha azok ilyen ribi vagy nagymenő tipusok.

(úgy értem, hogy pl.hétvégén szívesebben vagyok itthon, mint pl.bevásárolni a szupermenő helyeken)

2011. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)

Érett? Remélem hogy tényleg így van. :D

2011. máj. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!