Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam 14 éves és egyszerűen...

A fiam 14 éves és egyszerűen nem értem. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
nem sportol, hiába próbálom rávenni. Kérem,hogy ne egyen sokat, úgy főzök neki, hogy egészségesen táplálkozzon, de suli időben a mamájánál eszik és attól a koszttól sokat hízik(minden nap van valami édesség). A lányok sem érdeklik még, és még nem nyúlt magához. Valamilyen szinten örülök,hogy ilyen sokáig az én "kicsi fiam",de ez már talán túlzás...

2013. aug. 27. 21:53
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
72%
hány kiló a fia?mert ha kicsit duci akkor nem baj.ha meg kell fogyózzon. amikor nem akartam menni sportolni anyám kihúzta netkábelt/elvette a mobilnetet kikapcsolta wifi és letiltotta a telefonomon is.azt mondta hogy lesz net ha jól eszem és sportolok.azóta járok karatéra és rendesen eszem és a tanulmányi eredményem is javult:)
2013. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Honnan tudod, hogy még nem maszturbált és nem érdeklik a lányok? Azért, mert nem köti az orrodra? Vagy a külseje alapján nem néznéd ki belőle? A kajával és a sporttal kapcsolatban pont a ellenkezőjét váltod ki belőle, mint amit elvárnál. Egy 14 éves gyerek általában pont az ellenkezőt akarja csinálni, mint amit a szülei.. Amúgy meg, ha őt nem zavarja a súlya és nem szeret edzeni, akkor minek erőltetni? Ha nem piszkálod, hamarabb elkezd odafigyelni magára. Itt az a probléma, hogy valószínűleg túlságosan rátelepszel, így nem csoda, hogy még mindig kisfiús. Ha azt akarod, hogy önállóbb legyen, hagyd egy kicsit békén.
2013. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Bírom az ilyen lányok/fiúk sem érdeklik és magához sem nyúl dolgokat. Ja mert minden kamasz az anyja előtt kezd maszturbálni, tök normális.

Amúgy nagyival el kell beszélgetni, gyereket pedig hétvégente kézen fogni és közösen elmenni valahova; úszni, bringázni, hegyetmászni...

2013. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Ne kényszerítsd sportolni :( Engem is egészséges kajára kényszerítenek és sportolni akarnak vinni, de emiatt a barátomhoz járok át enni (felháborító, hogy itthon még a spagettitésztát is répával helyettesíti anya, utálom a paleo kajáit, sz_r ízük van) és ha sportolásra kerül a sor egyszerűen kiverem a hisztit és bezárom magam a fürdőszobába. Állandóan megkapom tőlük, hogy egy dagadt k_rva vagyok, de szerintem 169 cm-hez 59 kg teljesen normális, picit ducibb fajta vagyok, de elvileg szépnek tartanak. Mindegy. Ne kényszerítsd, a saját döntése lesz, ha egészségesen szeretne kajálni. Az meg h nem maszturbál honnan tudod? Nem fogja neked elmondani. A lányoknál ugyanígy vaan.
2013. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Te számonkéred,hogy mikor masztizik???Ez a bajod??Felnőtt nőként?Neee...ez nem lehet igaz.Atyavilág..és akkor sok vlogger csodálkozik,hogy miért hülyék a gyerekek.. mikor az anyuka se sokkal különb agyilag.
2013. aug. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Te rákérdeztél,hogy maszturbált-e már?!Jó ég,és erre mit mondott volna szerencsétlen?Igen,pont 20 perccel ezelőtt vertem ki,vagy mi?!Lehet,hogy érdeklik a lányok is,csak nem mondja el.Mamával beszélhetsz,hogy ne főzzön ennyire zsíros kajákat..stb,de a sportra nem erőltetheted rá,ha ő nem akarja.Maximum annyit tudtok tenni,hogy hétvégén a család elmegy túrázni.
2013. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

-Mamával beszélj.

-A masztiról hazudott.

-A lányok meg lehet, hogy nem érdeklik itt még nem dől össze a világ rá ér még, jobban is jár.

-A sportra meg vedd rá, úgy, hogy mit tudom én csak akkor gépezhet ha ezt meg azt megcsinálja 100 fekvőbe meg hasi izom gyakorlatba nem haltam bele én sem és ő sem fog...



14/f

2013. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%

22:33


Ez után én elgondolkodnék a szüleid és a te helyedben is...


Ki vered a hisztit a sport miatt...te jó Isten hova tartunk? Tiszta Amerika leszünk de akkor én biztos fejbe lövöm magam...


14/f


Ui.: Ennyi liberális barmot...

2013. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%
Igen kiverem érte a hisztit, mert utálok sportolni és csak hízok tőle, mert mindig éhes vagyok utána és mivel nem termelődik nekem boldogsághormon vagy mi azt csokival helyettesítem. Minden sportot szívből utálok a lovagláson kívül, azt szerettem de nem engedik h megint lovagoljak. Mást meg nem vagyok hajlandó csinálni, majd én eldöntöm, ha akarok sportolni. Elveszi az időmet is pl és nem is fogyok tőle. Megjegyzem azért viszonylag erős vagyok tesin pl tudok kötelet mászni fekvőtámaszozni ilyenek amire sok lány képtelen de a gimnasztika pl a rémálmom meg a heti 5 tesi. Mindegy visszatérve a témához én egy életre megutáltam a sportot
2013. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Egy újabb elbaszott gyerek!


Köszönjük globalizmus! Köszönjük elmúlt 23 év!

2013. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!