Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy esemény utánit recept nélkül adjanak kis patikában egy kamasznak?

Figyelt kérdés

Soha a büdös életben nem voltam még nőgyógyásznál, a szüleim nem tudnak a nemi életemről. Védekeztünk, de mégis baleset történt. Aki ki szeretne oktatni, az köszönöm, de ne tegye, ebből én nem kérek, tudom, hogy mivel jár, el is mennék nőgyógyászhoz, de legközelebb csak hétfőn lehet menni, így szeretném az esemény utánit minél előbb megszerezni. Egy barátnőm anyukája szerint kisebb patikákban kiadják néha recept nélkül is, igaz ez? Azt se tudom, hogy ha nem sikerül akkor hogy avassam be anyáékat. Picit tehetetlen vagyok, mert ilyenmég sosem fordult elő velem. Kamaszként milyen lépéseket tehetek? Ha esetleg összejön a baba biztosan nem tartanám meg, mert még a 16-ot sem töltöttem be...

Szeretném nyomatékosítani, hogy negatív válaszokat nem kérek. Tudom, hogy sok embernek érthetetlen, hogy miért szexelnek a kamaszok ilyen fiatalon, de akkor légyszíves az ilyen emberek tegyenek fel egy erről szóló kérdést a témában.


2013. szept. 13. 21:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet menni az ügyeletre is, hétvégén, éjszaka, bármikor, és az ügyeletes nőgyógyász felírja a tabit. Én kizártnak tartom, hogy kiadják vény nélkül, egyszerűen szabálytalan, törvénysértés, nem hiszem, hogy egy gyógyszertáros majd miatt fog az állásával játszani.
2013. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Kb. nulla.
2013. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi.Sehol sem adnak ki recept nélkül!Biztosan mondhatom,mint gyógyszerész!

Ilyenkor az a mód hétvégén,hogy bemész az ügyeletre,nőgyógyászati klinikára,ott éjjel-nappal van valaki és felírja.

2013. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Kell valami kártyát vagy papírt vinni? Nem vagyok jártas a témában...
2013. szept. 13. 21:33
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy TB kártya jó,ha van nálad.

Illetve személyi és lakcím kártya.

2013. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Basszus ezeket nem tudom megszerezni. Személyim szerintem nincs is. Lakcimkártya meg Tb kártya gondolom valahol anyánálvan, de őt nem szeretném ilyenekkel elszomorítani.
2013. szept. 13. 21:37
 7/26 málna_ ***** válasza:
75%
Nincs személyid? Hány éves vagy?
2013. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Megpróbálok a barátnőmön keresztül szerezni, az anyja gyógyszertárban dolgozik.
2013. szept. 13. 21:42
 9/26 A kérdező kommentje:
Biztos van valahol személyim, csak nem tudom merre.
2013. szept. 13. 21:43
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsom: tartsd magadnál mindig az irataidat! TB kártyára, személyire, lakcím kártyára bármikor szükséged lehet. Egyébként TB kártyát és lakcím kártyát mindenképp kérnek az ügyeleten. Személyi igazolványt, pedig 14 éves korban szoktak csináltatni, ha addig nem volt. (Legalábbis nekem anno akkor lett. Szerintem itt az ideje, hogy ezeket elkérd a szüleidtől és elsétálj az ügyeletre a receptedért, nem fognak furán nézni rád, valószínűleg sokan mennek ilyen ügyben is oda. Én csak azt nem értem, hogy ha egyedül mászkálsz minden felé, miért tartják maguknál? Mert egy babánál meg óvodásnál még oké, de iskolás korban már kellhet.
2013. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!