Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal lefeküdtünk,...

A barátommal lefeküdtünk, védekeztünk . A végén a gumi kiszakadt, és nem tudom menyi mehetett belém . A patikában tudok szerezni esemény utáni tablettát orvosi recept nélkül?

Figyelt kérdés
Holnap el is szeretnék menni gyógyszert ( antibébit ) iratni a dokinál . Szóljak neki ez ügyben?
2012. jún. 3. 16:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
patikában csak receptre adják ki tablt.t
2012. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy szóljál, különben az antibébire már lehet hogy nem lesz szükség...
2012. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
amúgy a menzeszem is pont akkor jöhetett meg
2012. jún. 3. 16:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Épp egyik nap nézegettem: 72 órásat írnak fel, hétköznap nőgyógyászati szakrendelésen, hétvégén a kórház nőgyógyászati osztályán. De ne hagyd ki, én pont így jártam, hogy kiszakadt, de én kis naiv, úgy voltam, hogy nemsokára úgyis megjön.... Most meg azt sem tudom, mit tegyek...
2012. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A gyógyszert csak nőgyógyász írhatja fel, rendelésen vagy ügyeleten! Antibébiért ne menj, csak 72 órásért, de azért sürgősen! (Felnőttesebb neve , h "esemény utáni tabletta")
2012. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
esemény utánit sem kapom meg vény nélkül ugye ?
2012. jún. 3. 16:31
 7/14 anonim ***** válasza:
az ugyanaz, így tehát nem sajnos. (Esemény utáni=72 órás)
2012. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kapsz vény nélkül, de a háziorvos is kiírja!
2012. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati ügyeletre kéne menni minél előbb,mert az idő elteltével csökken a hatása.Nem mindegy,hogy ma vagy holnap veszed be.Nem kell félni,2 perc az egész,kapsz egy receptet,nem fognak vizsgálgatni vagy ilyesmi.Recept nélkül nem lehet hozzájutni semmiképp sem.
2012. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
és az nem befolyásolja hogy éppen megvan a menstruációm ?
2012. jún. 3. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!