Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan közeledjek hozzá?

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel együtt járunk tesi órára péntekenként. Nagyon tetszik(remélem én is neki :) ) Pénteken előreengedett és nézett is a szünetben,de szerintem úgy különösebben nem érdeklem,de hátha:) Hogyan közeledjek hozzá? Hogy mutassam ki,hogy nagyon tetszik nekem?
2013. szept. 14. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Probalj a barati korevel is logni. ( esetleg ha cigizik , kerhetnel tolle egy szalat/tuzet, hogy kialakuljon a kezdetleges komunikacio.

A baratnoiddel probalj a kozelebe maradni.

Vagy jelold be fbn, es irj ra..



De persze van egy ciki modszer is, ami manapsag nagyon gaz, hogy odamesz ,koszonsz neki es beszelgettek szemtol szembe

2013. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én srác vagyok, így én kezdeményezek, de ma már szerintem a lányoknak se gáz a kezdeményezés.


"Szia, XY vagyok, téged hogy hívnak?"


Innentől az a lényeg, hogy beszélj, ha kínos csend van, hozz fel valamit, vagy lépj le, hogy ne legyen még kínosabb.

Ha iskolai tesi óráról van szó, akkor ki lehet beszélni a tanárokat, vagy megkérdezheted melyik a kedvenc tantárgya, és miért, stb.

Az ismerkedés elején megszoktam kérdezni milyen zenét hallgat a másik személy, melyik a kedvenc filmje, szokott -e olvasni.

Innen könnyen tovább lehet menni, ha van "összhang", akkor csak úgy jönnek majd a beszélgetési témák! :)

Ha meg nincs, akkor "holt lovon patkó", ha nehéz is, de ilyenkor én mindig abba hagyom az egészet.


Az viszont elég fontos, hogy ne te hívd el. Ha ő nem hozza fel a közös kajálást, mozizást, teázgatást, akkor nem tudsz mit tenni.


Nézz a szemébe, mosolyogj, játssz a hajaddal, ha nem is "természetes" nálad az ilyesféle reakció, mikor a kiszemelteddel beszélsz.


Nem egyszer hallottam már ahogy a többi srác azzal dicsekedik: "A hajával játszott, biztosan bejövök neki!".

Óriási közhely, és szerintem tévhit a dolog, de mégis elhisszük. :)


Sok sikert!

2013. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!