Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azthiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem beleszerettem a tanárnőmbe. Nemtudok mit tenni ez van. Hogy közeledjek hozzá, Hogy legyek a barátja, Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Idén kezdett tanítani és először nem volt a szívem csücske és mintha ő sem kedvelt volna. Mert én voltam a rossz lógós diák, de mikor második félévtől elkezdtem bejárni és egyrejobban megismertük egymást, nagyon megkedveltem . Túlságosan is.Néha facebookon is szoktunk beszelgetni és érzem is hogy kedvel és nics se férje se gyereke. Nemtudom lenne e esélyem nála. De nagyon beleszerettem. Mindíg keresem a táraságát is.

2013. júl. 16. 15:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Az igen.....akkor ne keresd! A tanár-diák barátságból sose sül ki semmi jó. Hagyd a francba!
2013. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Már nem azért, de nem sok esze van a tanárodnak sem!
2013. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Dugd meg egyszer vagy kétszer év végi ötös + legalább emlékezni fog rád.
2013. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de mi az hogy nem sok esze van?
2013. júl. 16. 16:13
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Gondolkozz már, ki az aki egy dugásért kockáztatná az állását! Szerintem te még tini vagy, túl sokat képzelsz bele! Elsőnek is fel kellene nőni!
2013. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
én nem csak egy dugást akarok !! De azt nem említettem hogy lány vagyok !
2013. júl. 16. 16:23
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Álmodozz, azt még szabad!
2013. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem ilyen válszokat kértem.
2013. júl. 16. 20:57
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt kéne elérned hogy nagyon közeli barátságotok legyen,és majd rá kell jönnöd,hogy szereti e a lányokat,úgy értem van benn hajlam.Vihetnél neki egy kis ajándékot,vagy nem tudom.Ezt így ilyen helyzetbe nehéz.Talán írd le neki az érzéseidet névtelen levélbe.
2013. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, te hány éves vagy, és hogy hány év van még hátra a suliból. Azon túl, hogy nem tudod, érdeklik-e a lányok. Arról sincs fogalmad, hogy bajba sodorhatod egy ilyen közeledéssel. Egyrészt, ha fiatalkorú vagy, másrészt, mert a tanár nem kezdhet ki a diákjával. Tök mindegy, hogy te kezdesz ki vele, az állásával játszol. Ha fiatalkorú vagy, még bírósági ügy is lehet belőle. Ha tényleg bírod a fejét, akkor csak messziről szeresd. Várd, ki míg nem leszel a diákja, és elég idős leszel. Persze az még mindig kérdés, hogy érdeklik-e a lányok. Minden esetre, nem vagy egyedül. Sok lány szeret bele a tanárjába - itt a gyakori kérdéseken sem először téma. Általában plátói marad ez a szerelem. Ezek kedves emlékek lesznek később.
2013. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!