Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezek után hogy menjek iskolába...

Ezek után hogy menjek iskolába? Mit csináljak, ha nincs kedvem élni?

Figyelt kérdés

2 hónapja volt egy barátom,az volt az első kapcsolatom...De 2 hete megcsaltam egy olyan sráccal,akiről azt hittem,hogy rám se nézne.Mindenki ismeri,nagyon helyes,a családja gazdag,szóval néha azt érezteti másokkal,hogy ő bármit megtehet.Rengeteg lánnyal kavart már,nála idősebbekkel is.


Teljesen más,mint a volt barátom,határozott,tapasztalt és mellette biztonságban érzem magam,folyton programokat talált ki és borzasztó romantikus dolgokat csinált.

Szakítani akartam a barátommal miatta,de pémteken kiderült minden...

A suliban beszólogattak,bámultak és a volt barátom megütötte a srácot,de a srác sokkal erősebb nála (versenyszerűen sportol) és verekedés terén is tapasztaltabb,úgyhogy értitek...Ebből az lett,hogy kitalálta pár ember,hogy én verettem meg a volt barátomat.

Most együtt vagyok azzal a fiúval,akivel megcsaltam a volt barátomat.De nem akarom,hogy mindenki ri..ncnak gondoljon,piszáljanak,névtelenül hívogassanak.

A héten itthon leszek,mert beteg lettem,de egyszer akkor is muszáj lesz bemennem a suliba.

Úgy érzem,hogy nincs kedvem élni,mert oké,hogy a barátom próbál felvidítani,de őt nem érdekli,hogy ki mit gondol róla.

Tegnap is csak altatóval tudtam elaludni,pedig előtte este is alig aludtam.


15/L



2013. szept. 17. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szégyelled magad, amit nem is csodálok. A viselkedésed nem csak mások ítélik el, hanem te magad is, és ezért érzed a szégyent. El fogsz menni suliba, szembe fogsz nézni azzal, amilyen képet saját magadról kialakítottál, és rájössz, hogy a tetteidnek következményei vannak. SZar lesz? Az lesz. Nagyon. El fog múlni? El, de nem felejted el sosem. Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy tanulsz belőle és többé nem követed el ugyanazt a hibát.
2013. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Gratulálok!

Egy ri.anc vagy.15 évesen pasizol??És még meg is csalod??

2 hónap után,hát egy szánalom vagy!

Ha az én lányom lennél,elsüllyednék szégyenemben!!!

2013. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Így van ahogy az előttem író írta!A volt barátoddal tisztázd a dolgokat hogy ne haragudjon nem így akartad hogy vége legyen.Gondolj bele ha ezt veled tették volna Te mit éreznél?
2013. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy szégynérzeted van mivel te is tudod, hogy hibáztál, ne csodálkozz, ha mindenki egy ri..ncnak fog nézni. Hát elég megalázó lesz újra suliba menni, de vállalnod kell a tetteid következményeit! Ugyebár te kerested saját magadnak! Miért csináltad ezt az emeletes marhaságot? Ha szakítani akartál miért nem néztél a szemébe és szakítóttál vele úgy? Most nem lennél 15 évesen egy ri..nc! Ne haragúdj, de megérdemled ezt az egészet...!
2013. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Oh, ezek a tini problémák :) Hidd el, néha felnőtteknél is vannak ilyenek. Ez van, minden csoda 3 napig tart, túl kell éni, szembenézni vele, aztán elfelejti mindenki. Addig meg próbálj meg nem foglalkozni a hülyékkel, elvégre semmi közük hozzá, sepregessen mindenki a saját portáján.
2013. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Rbanc vagy. Vállald a következményeit a krválkodásodnak.


Arra azért kíváncsi vagyok, mennyi idő kellett a gazdag gyereknek, hogy ágyba vigyen...

2013. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már megint ez a sok rosszindulatú...

Ismered? Az ő helyében vagy? Tudod mit érez, mit gondol, milyen problémái vannak? Ha ezekre a válaszotok: nem, akkor a címkézést be lehetne fejezni.

Egyébként tényleg elég nagy hülyeséget csináltál. Tipikus: kis naiv csajt elcsábítja a menő, gazdag, tapasztalt srác, aki mindent megtehet és az összes lány oda van érte. Közbe meg arra a srácra, aki mondjuk tényleg szereti, és ezért volt vele magasról tesz, sőt megcsalja. Vagyis én így értelmezem a helyzetet, és ha így van, akkor ebből nem fog hosszútávú kapcsolat lenni.

Amit megint nem értek, minek 2 hónap után megcsalni valakit. Akkor egyáltalán miért voltatok együtt? Lehet éretlen vagy még egy kapcsolathoz? Az exednek illett volna megmondani ezt szinte azonnal, mert hogy úgy derült ki ez még külön gáz.

Nagyon nem vagyok büszke rá, de én is csaltam már meg valakit, de az tök más tészta volt, mint most ez, de a végeredmény lényegében ugyanaz. Persze akit megcsaltam, finoman szólva nem nézte jó szemmel, de hiába tudta már mindenki, engem nem igazán piszkáltak érte.

Fel kell vállalni, amit tettél és meghúzni magad. Ennyit tudsz tenni.

2013. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi jutott eszembe, hogy ha a barátod annyira menő gyerek a suliban, akkor miért nem véd meg mások előtt? Miért nem áll ki érted?...
2013. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne torodj veluk! Minden csoda három napig tart. Nem te vagy az elso, sem az utolso aki ilyen helyzetbe kerult...hol van az megírva, hogy a barátodnak orok huséget igértél? Majd leszállnak rolad...lesz más sztori.
2013. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
miért kell ler*bancozni? nem azt mondta hogy lefeküdt vele. nyilván a mostani barátja jobb hozzá.
2013. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!