Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezek után hogy menjek iskolába...

Ezek után hogy menjek iskolába? Mit csináljak, ha nincs kedvem élni?

Figyelt kérdés

2 hónapja volt egy barátom,az volt az első kapcsolatom...De 2 hete megcsaltam egy olyan sráccal,akiről azt hittem,hogy rám se nézne.Mindenki ismeri,nagyon helyes,a családja gazdag,szóval néha azt érezteti másokkal,hogy ő bármit megtehet.Rengeteg lánnyal kavart már,nála idősebbekkel is.


Teljesen más,mint a volt barátom,határozott,tapasztalt és mellette biztonságban érzem magam,folyton programokat talált ki és borzasztó romantikus dolgokat csinált.

Szakítani akartam a barátommal miatta,de pémteken kiderült minden...

A suliban beszólogattak,bámultak és a volt barátom megütötte a srácot,de a srác sokkal erősebb nála (versenyszerűen sportol) és verekedés terén is tapasztaltabb,úgyhogy értitek...Ebből az lett,hogy kitalálta pár ember,hogy én verettem meg a volt barátomat.

Most együtt vagyok azzal a fiúval,akivel megcsaltam a volt barátomat.De nem akarom,hogy mindenki ri..ncnak gondoljon,piszáljanak,névtelenül hívogassanak.

A héten itthon leszek,mert beteg lettem,de egyszer akkor is muszáj lesz bemennem a suliba.

Úgy érzem,hogy nincs kedvem élni,mert oké,hogy a barátom próbál felvidítani,de őt nem érdekli,hogy ki mit gondol róla.

Tegnap is csak altatóval tudtam elaludni,pedig előtte este is alig aludtam.


15/L



2013. szept. 17. 13:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%

#9

Kiváló r!banc alapanyag vagy! :)

Nem örökhűségről volt itt szó. Ha szakít vele, és utána kavar mással, akkor minden rendben, de így egy alja krv@.


#10

"néha azt érezteti másokkal,hogy ő bármit megtehet.Rengeteg lánnyal kavart már,nála idősebbekkel is."


Az ilyen srácok mindig jobbak a lányokhoz. Ezt mindenki tudja.

2013. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!