Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolába menjek?...

Melyik iskolába menjek? Xantus János Gimnázium vagy Hunfalvy János Szakközépiskola?

Figyelt kérdés
véleményeket!

2013. szept. 1. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

A Hunfalvy-t nem ismerem, de a Xántuszba járok és IMÁDOM!! Gyere ide! ;) Ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy sznobok és pláza p***ák járnak ide, mert nem igaz. Persze minden suliban vannak beképzeltek, de ki lehet őket bírni.;)

Amúgy a sulinak nagyon erős a nyelvoktatása, itt tuti jól megtanulsz angolul/németül, és a második nyelven. (a szakközép részével jobban jársz;))

2013. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat!:) tudnál még rola mondani infokat?
2013. szept. 1. 20:17
 3/6 anonim válasza:

Szia


Hunfalvys leszek, nos az biztos hogy az a közgazdasági alap amit a hunfalvyban kapsz az sokmindenre jó :) tehát lesz szakmád és ez fontos! Kemény suli, nagyok voltak a követelmények, és én csak jókat hallok az oda járóktól.


Xantusba jár 1-2 sznob ismerősöm, persze a hunfalvyba is járnak sznobok, de bármelyikbe mész, nem fogsz unatkozni vagy keveset tanulni :DD

2013. szept. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én Hunfalvys vagyok immár két éve,kéttannyelvűre járok angol célnyelvvel és másodiknak franciával,angolul van a civilizáció,infó,közgazdaságtan.Ha érdekel a közgazdaság akkor jó,de én pl utálom,és most keresek másik sulit. A társaság illetve osztályközösség vicc,semmilyen szinten nem létezik,szóval én személyes tapasztalat alapján azt mondom csak akkor gyere ha szereted a közgázt és akarsz vele valamit kezdeni,meg ha tűröd hogy van gépírás.
2013. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Xantuszos lévén jó messzire kerüld el a szakmai részét, a gimi jó és a nyelvet tényleg jól oktatják
2014. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyikbe mentél?
2015. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!