Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyire szoktatok...

Kamaszok, mennyire szoktatok iskolanapokon kipihentek lenni, mennyit alszotok iskola előtt éjszaka?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hétfön kedden 11kor fekszek máskor meg 10kor 6kor kelek

Van amikor simán elalszok kb 20 perc alatt van mikor az agyam gondolkodik és 2 kor se tuduk aludni mikor hogy...15 éves lány

2013. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Álmos szoktam lenni, de semmiképp sem kipihent. Bár én jól is érzem magam így, mert legalább nem pörgök túlságosan. És ha fáradt vagyok, egyúttal valahogy éberebb is és jobban vág az eszem. Tudom, ennek fordítva kéne lennie :D

Egyébkén 4-6 órát alszok általában.

2013. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Én kb. este mikor nagyon álmos vagyok fél 11 vagy 11-kor fekszem le, de van, hogy fél 12-kor vagy 12 után, ha nem vagyok annyira álmos. Reggel meg 6:45-kor kelek. Én suli közben általában mindig fáradt vagyok! Mert, ha nincs suli van, hogy 12 max 2-kor kelek reggel.

18/L

2013. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mostanában 11-éjfél felé fekszem le, és erre nagyon büszke vagyok, mert régebben 2-3 előtt nem nagyon feküdtem le. :D

Bár gyanítom ez is csak addig lesz így, ameddig nem nagyon kell tanulni.

+ szoktam még délután és/vagy este is aludni. Attól függ mennyit, hogy mennyire vagyok fáradt, ill., hogy kell-e még mennem valahova. Van, hogy csak egy órát alszom ilyenkor, de az is előfordul, hogy hatot :DD


Sajnos egyáltalán nem vagyok kipihent suliban. Még első héten egyszer lefeküdtem 9kor aludni (csak pihenni akartam igazából, de úgy sikerült, hogy végül reggelig aludtam), és még úgy is fáradt voltam suliban, pedig több, mint 9 órát aludtam..

2013. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
11 és éjfél körül fekszem, hét előtt tíz-tizenöt perccel kelek, de sose vagyok kipihent. Nekem jobbat tesz 3-5 óra alvás egy éjszaka, mint 7-8.:)
2013. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagyok kipihent, úgy érzem simán elbírnék 10-11 óra alvást (amit csak hétvégén sikerül).

Fél 12, éjfél körül fekszem le, és hatkor kelek, szóval 6 óra...

15/L - 10. osztály

2013. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ. Hétfőn és kedden suli után hazamegyek .5-re megyek vissza edzeni fél hétig ott vagyok. Jönnek értem. vacsizok megcsinálom a leckét és tanulok. Utána gépezek. Van amikor többet van amikor kevesebbet (a tanulnivalóktól függ). Olyan fél tíz körül abba hagyom. Fürdés fogmosás bepakolok holnapra. Az ágyban még olvasok aztán olyan tíz körül alszom el. Mindig negyed hétkor kelek(hétköznap.)

Szerdán és pénteken ugyanez csak akkor fél négyre megyek edzeni (de szerdán nem megyek haza ,mert hét órám van) . Csütörtökön nincs edzés akkor megyek haza eszek , tanulok, gépezek stb..

2013. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Általában 6-7 óra alvás mindig megvan.
2013. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15/L , lehagytam. Bocsi.
2013. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok elaludni, csak ha tényleg nagyon kimerült vagyok.

Van, hogy nem alszok, van, hogy csak 3-4 órát.


Szerinted kipihent vagyok? :)

2013. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!