Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, milyen esetben nem...

Kamaszok, milyen esetben nem méltatnátok köszönésre egy osztálytársatokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem mikor néznétek teljesen keresztül rajta, annyira, hogy még csak nem is köszöntök neki reggel, maximum ha ő rátok köszön magától?
2013. szept. 18. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor bunkó volt velem..
2013. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Amit az első írt,vagy ha az adott személy egyáltalán nem érdekel. Őszintén teljesen fölöslegesnek tartom,hogy köszönjek olyanoknak akikkel a nap további részében egy szót sem váltok.
2013. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én mindig többesszámban köszönök ha belépek a terembe, szóval nem hiszem hogy lenne olyan eset amikor nem köszönnék, csak mert valakit épp utálok.
2013. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert utálom. Attól, hogy egy osztályban vagyunk, sulin kívül semmi közöm hozzá. Nem is akarom, hogy közöm legyen hozzá. És, ahogy az előző is írta, akivel soha a büdös életben nem fogok beszélgetni, annak minek köszönjek?
2013. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
soha. max akkor nem köszönnek neki ha nem veszem észre. mert mondjuk elmerültem a gondolataimban erre azért volt már példa. :-) de hogy szándékosan ne köszönnek vkinek, olyan még nem.
2013. szept. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van egy srác,aki nem köszön se nekem,meg még az osztály felének sem az utcán,csak 5-6 "menőgyereknek" a srác is az-vagy csak annak hiszi magát..

Én neki nem köszönök,mert nem köszön vissza.Másnak csak akkor nem köszönnék,ha nyíltan utálom/haragban vagyok vele.

2013. szept. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 és 4 módszere nagyon aszociális, emberek közé nem való modortalanokra utal.


Még sézp, akkor nem köszönök valakinek, ha utálom, de ehhez tényleg komoly konfliktus kell.


Ki az a tahó tajparaszt, aki csak azért nem köszön valakinek, mert "úgyse fogok beszélgetni vele és soha nem akarom hogy közöm legyen hozzá" - mondja ezt anélkül, hogy bármennyire ismerné azt az illetőt.


Illem, mond valamit, suttyók.


Aki nem méltatja köszönésre azt, akit pedig ismer, és nem is volt konfliktusuk, azt messzire el kell kerülni, az rosszféle emberalatti tahó.

2013. nov. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!