Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen esetben érintenétek meg a lány osztálytársatokat minden ok nélkül? Ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Ha útban van, akkor minden esetben véletlenül hozzáértek bárkihez? Vagy ha nem is az útban van, hanem csak mellette mentek el, akkor milyen esetben érintenétek meg, mintha véletlen lenne?
2012. nov. 2. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden esetben.
2012. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
ha..út..ban..van? HA ÚT..BAN VAN!!!??? HA VALAKI, akár a lány osztálytársam az utamba áll!! MEGSEMMISÍTEM!! Egyszerűen felemelem és belehajítom a napba áááá, az én utamba! ne álljon senki!
2012. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy tapizni akar.
2012. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak olyanhoz érnétek hozzá, aki tetszik nektek? Olyan lányhoz semmiképp sem érnétek, aki egyáltalán nem tetszik nektek?
2012. nov. 2. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden nő tetszik (kivéve az a nagyfejü a hátsó padban).
2012. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden ok nélkül? Ok nélkül hogy lehet?? Ha tetszik neki már az is egy ok..
2012. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kedves hangulatba léptem, és az utamban vagy, szépen megérintelek és szólok hogy menj arrébb.

Ha viszont bunkó vagyok fellöklek mint a szart és nem érdekel ki vagy.

szóval.. nálad úgy megy ez a dolog.. hogy valaki hozzád ér akkor szerelmes beléd? Ennél szánalmasabb kérdést a mai nap még nem láttam.

2012. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem figyelünk
2012. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!