Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan akadt ki ennyire?

Jogosan akadt ki ennyire?

Figyelt kérdés

Ma itt aludt a barátom és korán el kellett mennie dolgozni... És reggel meglátott minket anyám, ez nem lenne gond, de megjegyezte, hogy utcai ruhában vagyok és ezért biztos nem aludtam, hanem mást csináltunk.. és 1 hónap szobafogságot kaptam és telefon illetve TV megvonást..

pedig tányleg nem csináltunk semmit, de a barátom előző éjjel semmit se aludt és amikor elkezdett sötétedni akk elaludt.. és háát.. én sem aludtam túl sokat az elmúlt időszakban.. és én is elaludtam.. úgy, ahogy voltunk, utcai ruhában..

16 L



2013. szept. 21. 05:54
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egyáltalán nem jogos, meg én mindig azt hittem, hogy ilyen szobafogságos büntetést meg hasonlókat már nem alkalmaznak. Nem jogos, mert nem csináltál semmit, de ha csináltál volna se lehetne kiakadva. De azt hitte anyukád hogy ruhában szexeltetek, vagy mi? Mert ez nekem magas. Ha már nálad alszik a barátod a szüleid engedélyével, akkor egyébként az is természetes lenne, hogy nem sakkoztok a szobában.

Nem irigyellek.

2013. szept. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Jóreggelt,szia!:)

Hát én 17 vagyok,anyám tudja hogy van köztünk ez az.. na mind1. anyukádnak a helyedben megmondanám:

anyu,nem volt köztünk semmi,de ha mégis lett volna,inkább itthon mint a bokorban..ha erre azt mondja hogy többet nem aludhat itt,akkor lazán mond neki: a f**z nappal is feláll nem csak éjszaka :)))))))))

2013. szept. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azt hitte, hogy szexeltünk és aztán azonnal visszaöltöztünk..

és nem teljesen a szülők engedélyével.. de anyám látta, hogy elaludt a barátom (amíg kimentem kajáért) és kb 20 perccel később engem is látott, de én a fényre felkeltem.. de akkor nem mondott semmi rosszat.. meg reggel mondta h nem is az a gond, hogy itt aludt, hanem az, hogy biztos dugtunk és amúgy is külön szobában külön emeleten kellett volna lennünk..

2013. szept. 21. 06:25
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Olyan szempontból nem tartom jogosnak mivel tudta h ott alszik. Ha látta is este h ott van akkor miért nem lefekvés előtt szólt arról h másik szobában aludjon? Mert ha kikötötte volna és mondjuk arról sem tudott volna h ott alszik akkor jogos lenne a büntetés. De így mivel engedélyezett volt legalábbis nem tiltotta meg ez már csak hülyeség a részéről. Gondolhatta nagyon jól ha ott alszik h történhet ez az. Még ha nem is történt amint írtad is jogtalan a kiborulása. Próbáld meg vele ezt tisztázni. És ha legközelebb ez ennyire zavarja akkor szóljon előre és odafigyeltek. Ilyen egyszerű.

Bár mondjuk te a részedről a hiba az az h nem kérdezted te sem.

25 éves vagyok

2013. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tartom jogosnak anyukád döntését. Ha megbeszéltétek előre, hogy nálatok aludhat a barátod, de külön szobában, és ezt nem tartottátok be, akkor megértem, ha anyukád mérges. De akkor sem az a helyes, hogy szobafogságra ítél.

Egyébként az, hogy kora reggel utcai ruhában mentél ki a szobából még semmit nem jelent. Mivel a barátod ment dolgozni, az is lehet, hogy kikísérted a buszig vagy akármi. Oda meg csak nem pizsiben megy az ember, nem? :)


Egyébként, ha már engedéllyel nálad alszik a barátod, lehet sejteni, hogy nem barbie babázni fogtok.

Mindenesetre én nem értem a szobafogságos, telefon megvonós büntetést, ettől ami történt, megtörtént. Sokkal fontosabb lenne, hogy leüljetek anyukáddal és megbeszéljétek a dolgokat. Mondja el ő is az álláspontját, hogy mi nem tetszik neki, miért lett ideges stb. és mondd el te is, hogy mi történt valójában, miért voltál utcai ruhában stb.

18/L

2013. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
84%

Szia!!! Szerintem mond meg anyudnak,hogy nem történt semmi,és ha meg nem hisz neked,akkor meg hagyd a fenébe,és inkább azt kérdezd meg,hogy fenének kellene másik szobába,másik emeleten aludnotok??? Jó hogy nem mindjrt azt kéri másik bolygón éljetek!!! Na,mind 1...amúgy hány éves vagy,hogy anyukádnak van beleszólása abba,hogy mikor kivel csináld????

KITARTÁS!!! :D

2013. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez abszurd.Még ha szexeltetek is volna,akkor sem kellene haragudnia,hiszen átengedte..és megengedte,hogy együtt aludjatok.Mégis,mit akart most ezzel így?Nagyon kis naív anyukád van,ne haragudj.
2013. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Hátha volt olyan hülye, hogy engedte az ott alvást akkor útolag inkább csendbe kellene maradnia.
2013. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanazt irtam amit a tobbiek megis le lettem pontozva. köszike!
2013. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!