Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan akadt ki ránk ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki ránk ennyire a jövendőbeli sógornőm?

Figyelt kérdés

A férjem testvérének a hétvégén lesz az esküvője. Minket is meghívtak. Van 2 gyerekünk 3 éves, 4 hetes. Úgy volt, hogy ők is jöhetnek, a lányunk már alig várta, hogy bemutathassa a ruháját, amit direkt erre az alkalomra kapott a férjem testvérétől (ő a keresztapja).

Előző hét pénteken kaptunk egy e-mailt, hogy sajnos lemaradt a meghívóról, hogy gyerekeket 16 év alatt ne vigyünk. Ez az elfelejtett info a meghívottak 80%-át érinti. Megbeszéltük a férjemmel, hogy mi így nem fogunk tudni elmenni, felhívtuk a testvérét, aki sűrű elnézések közepette elmesélte, hogy a menyasszonya a fejébe vette, hogy a sok gyerek el fogja rontani az ő nagy napját a vinnyogással, ezért az e-mail. Bár nem örült neki, de megértette, hogy nem tudunk menni.

Ma felhívott telefonon a menyasszony és szabályosan leüvöltötte a fejemet, hogy mégis, hogyan jövünk mi ahhoz, hogy szétromboljuk az esküvőjét, mert 'miattunk' majdnem az összes kisgyerekes pár visszamondta a megjelenést. Szerinte mikor megtudták, hogy a vőlegény testvére és annak családja sem megy, ők is úgy döntöttek, hogy lemondják. Ez tényleg a mi hibánk lenne?

Majd este, ha hazajön a férjem felhívjuk a testvérét, hogy tisztázzuk ezt az egészet, de addig se megy ki a fejemből az eset.


2013. máj. 29. 14:27
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy jogos.


Én se mennék gyerek nélkül.

2013. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
84%
Én az ilyet soha nem értettem,hogy tudnák a kis gyerekek elrontani az esküvőt? Én se mennék a helyetekben.
2013. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen jogos a döntésetek, én sem mennék. 3. éves gyerek már simán végig üli a misét az esküvőn se csinálna semmit.

Ti a gyerekekkel vagytok egy család, ha a családot hívja akkor annak a felét nem tilthatja le.

Férjed tesója még menekülhet, én átgondolnám az ő helyében.

2013. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
88%
Nem, egyáltalán nem a ti hibátok. A menyasszony egy kissé nehéz eset, és akkor finoman fogalmaztam. Nem lesz könnyű élete sógorodnak mellette.
2013. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sem jogos.

Ennyi erővel akár a 16 éven felülieket is kitilthatná,mert ők meg berúghatnak.Akkor senki se menjen el?

Mindenképpen beszéljétek meg!

2013. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
91%

Nem a ti hibátok.


Szörnyű egy liba lehet a csaj, és baromira megérdemli, amit kapott. Kire hagynád a 4 hetes(!!!) gyereket? És a három éves? Mert egyébként a piásan smároló 16 éves kamaszok sokkal kellemesebb látványt nyújtanak, mint a kisgyerekek?


Áááááhh. Teljesen igazatok van, a történetben egy hülye van, és az a menyasszony.

2013. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem eleve bunkóság lett volna ráírni a meghívóra, hoyg gyerekeket ne vigyenek a vendégek. Hisztis pics@ a sógornőd :-)

Mégis mit gondolt? Hogy a 4 hetes gyereket majd otthon hagyod órákra (fél/egész napra)? Szerintem helyesen jártatok el és az összes többi gyerekes pár is, akik így nem mennek.

Mondom ezt úgy, hogy mi sosem visszük a kisfiunkat esküvőkre (4,5 éves), de ha eleve ki lenne kötve, hogy nem vihetem, akkor valószínűleg én sem mennék...

2013. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem kérdezted meg tőle, hogy mit csinálj addig a gyerekekkel? Bízd a 4 heteset a 3 évesre, hogy ő vigyázzon rá? Vagy hogy gondolja a menyasszony?


Valami igaza neki is van, gondolom nem babazsúrt szeretne az esküvőjéből. De arra is gondolhatott volna, hogy a gyerekelhelyezést sokan nem tudják majd megoldani.

Ha tudnák a te szüleid vállalni a gyerekek felügyeletét, menjetek el. Maximum korábban eljöttök.

2013. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
91%

szerintem egyáltalán ne érezzétek magatokat rosszul emiatt, és neki meg nincs joga kiakadni. megértem, ha nem akar oda gyerekeket (vagyis nem értem meg, de elfogadom, mert nem tudom, hogyan akar gyereket vállalni így).

de szerintem az, hogy ilyen későn jut eszébe,feljogosít mindenkit arra, hogy lemondja. nem olyan egyszerű sokaknak megoldani a gyermekelhelyezést. ha fél éved,tudod, hogy erre a napra kell valaki, aki vigyáz rájuk, az oké, de csak így hipp-hopp a hétvégét megoldani nem lehet egykönnyen.

de a 4 hetest meg egyáltalán nem tudod otthon hagyni, hiszen szopik, és túl kicsi. így is csoda, hogy elmentél volna az esküvőre ilyen pici babával.

2013. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
90%
Én voltam egy esküvőn ahol a pap felejtette el az ifjú pár nevét az eskü közben, akkor a papot is tiltsuk ki :)
2013. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!