Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jogosan akadt ki az edző 10...

Jogosan akadt ki az edző 10 percért?

Figyelt kérdés
200 km-re járok edzőhöz lovagolni autóval. Ma is oda tartottam, amikor történt egy baleset, és láttam, hogy késésben vagyok, így elkerülő úton mentem, de így is túlhajtottam az autót 120-130 volt a sebesség országúton. Összesen 10 percet késtem, és tök ki volt akadva az edző, hogy késtem, hisz eddig sosem késtem és amikor mondtam ezt neki, erre közölte, hogy ez csak üres kifogás.. Nem láthatta senki előre a balesetet.
2013. aug. 5. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Miért olyan messzire jársz lovagolni?
2013. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mert ő az egyetlen, akihez egyszer mentem el és azóta inkább többet fizetek a benzinnel meg az óra árával együtt, de ő az egyetlen edző, aki mellett tudok fejlődni és nem vagyok feszült az óra alatt, tök nyugodt vagyok
2013. aug. 5. 21:29
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen edző kéne nekem is... Már aki mellett tök nyugodt vagyok.. :(
2013. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Jogos volt. Nem az a baj, hogy késtél, hanem, hogy nem jelezted előre - ha látod, hogy gáz van, csúszol, illik megcsörgetni, hogy figyelj, kések picit, de úton vagyok, ne menj haza, mert megyek. Sajna nagyon sok az olyan ember, aki azt is elfelejti bejelenteni, ha egyáltalán nem megy az edzésre, és értelmetlen malmozva várni rá, ez a probléma. Lehet, hogy Te nem ilyen vagy, de talán érted, mi a gond... Másfelől ő is lehetne megértőbb, mert ez bárkivel előfordulhat.
2013. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
próbáltam felhívni, csak nem vette fel a telefont, többször is megcsörgettem még vezetés közben is, holott a KRESZ szerint nem lehet telefon a kézben
2013. aug. 6. 05:23
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem volt jogos. Amit írtál, az nyilvánvalóan nem üres kifogás. Sajnos a nagyon menő emberek (akár edzők) közül néhányan hajlamosak úgy érezni, hogy nekik bármit lehet pusztán azért, mert egy bizonyos dologban rendkívül jók.

Nem volt igaza.

2013. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tényleg sok olyan van, hogy a kedves lovas elfelejti értesíteni az edzőt, hogy mégse megy, de ettől még nem kellett volna annyira kiakadnia, főleg ha nem vagy a késős típus, és még hívni is próbáltad :(
2013. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ráadásul az autóm azóta szervízben van, mert túl lett hajtva a motor
2013. aug. 6. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na azt nem írtad, hogy próbáltad hívni, akkor viszont nem volt jogos a részéről, biztos csak "menstruált", van ilyen. Azért nyugodtan próbáld meg megbeszélni vele, hogy neked ez nem esett túl jól, és milyen "ára" volt a sietségnek.

Akkor lett volna jogos részéről, ha "elfelejtesz" szólni mert minek azt, majd odaérsz, és ő csak várjon, úgyis az a dolga, a ló meg álljon felszerelve - ha nem első lovasa vagy -, stb (sajna van ilyen mentalitás is).

2013. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ok, hogy a jó edző hajtja az embert, de egyben megértőnek is kell lennie. Mivel te mindent megtettél jogtalanul cseszett le. Emiatt ne fájjon a fejed, lehet szar napja volt. Viszont ha emiatt egy büntit is benyaltál, akkor az az igazi szívás.
2013. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!