Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnám elfogadtatni anyával?

Hogy tudnám elfogadtatni anyával?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb fiú barátom,de mindenki azt hiszi,hogy több van közöttünk.Néha náluk alszom,ha beteg vagyok,akkor lóg miattam a suliból,hogy szórakoztasson,ha többet iszok,mint kéne,akkor egész este vigyáz rám,stb.

De nagyon különbözőek vagyunk (nem csak azért,mert ő fiú,én meg lány).Az ő családjának rengeteg pénze van,ezért nála is folyton sok pénz van,mindenből a legújabbak,kapott egy motort és az apja azt mondta neki,hogyha évvégén 4.0 felett lesz az átlaga,akkor megkapja azt a kocsit,amelyiket szeretné,ha meglesz a jogsija.Én meg panelba élek anyával meg a tesómmal,alig kapok valamire pénzt és egyáltalán nem voltam a gimi előtt népszerű.

Régen sokat meséltem anyának a srácról,elég rpssz dolgokat is,mert akkor még alig ismertem.Elmondtam,hogy füvezik,hogy sokszor bajba keveredik meg hogy mindenkit hülyére vesz.

Anyának csak ezek maradtak meg és nagyon utálja...

De ő a

LEgjobb barátom és kicsit kellemetlen,hogy ő is észrevette,hogy anyu nem bírja.Pedig nagyon rendes amúgy és udvarias meg minden.

Anya tegnap mondta,hogy örülne,ha nem lógnék folyton vele,mert nincs rám jó hatással és annyira nemillik hozzám.


2013. szept. 21. 13:34
 1/6 anonim válasza:
79%
Az anyák ilyenek, el kell őket fogadni,mert még mindig jobb mintha nem vigyázna rád és nem féltene :)
2013. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha látja rajta h igenis megbízható és rendes nem csak a rosszakat hallja vissza róla megváltozik a véleménye. Csak ehhez neki is bizonyítania kell és neked is h valóban nincs rád rossz hatással. Mert ha mégis úgy van ahogy anyukád látja akkor viszont neki van igaza. :)
2013. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
ehhez csak annyit fűzök hozzá, hogy attól, hogy valaki füvezik még lehet jó ember. Pl a barátom és a legjobb barátja imádnak füvezni mégis rendes emberek, kedvelik őket és nagyon tisztelettudóak. Ismerek vkit aki naponta többször is szív. Ő is egy iszonyú rendes srác, meg mindenki akiről tudom füvezik. Persze nem azt mondom h ettől vki rendes ember lesz csak a környezetemben általában rendesek az ilyenek
2013. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
marha udvarias lehet egy füves,semmirevaló gyerek,aki még az iskolából is lóg..hát anyádnak igaza van.Nem vagyok régimódi,meg maradi,de én sem szívlelném meg az ilyet.a füves rászokik másra is.. lesz belőle egy drogos idióta..amelyikből nem,abból meg pontosan ilyen ember lesz.. egy semmirevaló.
2013. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen szűk látókörű embereket, akik azt se tudják mi fán terem a fű, és nem tudják korrekt módon elhelyezni az alkoholhoz, a modern szintetikához vagy a heroinhoz képest. Utáljátok őket, mert a média ledugja a torkotokon, hogy utálni kell őket. Csúnya kábszeres az összes, de a szomszéd kocsmába lejártok sörözni a haverokkal. Nem, az sem jobb.


idézet egy indexes cikkből az új drogtörvénnyelkapcsolatosan:


"Elfogadta azt is, hogy hülyén kinézni, ostoba tekintettel HÉV-en utazni anélkül is lehet, hogy valaki be lenne szívva, meg azzal együtt is. Történik ilyesmi.


Valami ilyesmi motoszkálhatott az új, július elsejével (a trafiktörvénnyel egyszerre, hurrá!) életbe lépő drogtörvényt elfogadó-megszavazó fideszes képviselők fejében is, de nekik nem volt egy fiuk, aki elmondja az igazságot, vagy nem törődtek vele. Mármint azzal, hogy a marihuánás cigaretta nem egyenlő a heroinnal. Hogy pont az egymilliónál is több alkoholista országában sátánt kiáltani a „fű” szó hallatán egyszerre képmutatás és butaság. Csakhogy van egy komoly különbség édesanyám és a fideszes képviselők között – nem egy van amúgy, édesanyám például nem fideszes, nem parlamenti képviselő, és letörné a saját kezét, ha támogatta volna Simicska fejlesztési pénzeit vagy a trafiktörvényt –, méghozzá az, hogy anyám nem törvényhozó. Így nem kötelessége tájékozódni az ügyben, nem kötelessége tudni, mennyire kiterjedt egy probléma, és hogyan érdemes küzdeni ellene. Meggyőződésem egyébként, hogy már jobban tudja, mint a drogtörvényt elfogadó urak."

2013. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy voltam egyszer részeg és egyszer elszívtam egy jó nagy füves cigit. Az alkoholra így reagáltam: sírtam, ordibáltam, verekedtem, majdnem belefulladtam a medencébe, kihánytam végül az egészet, másnap meg ugye a másnaposság a fűre meg így reagáltam: többet nevettem, hallottam a kedvenc számomból a fuvolaszólót és picit lasabban telt az idő, kezdtem picit ilyedezni h mikor ér már be a busz a városba, utána meg fáradt voltam picit. Mindkettőt egyszer próbáltam, de meggyőződésem, hogy itt magyarországon nem probléma ha füvezel. Alig van rá esély, hogy erős anyaghoz juss hozzá és jobb, mintha alkoholista lennél. Meg magánál van az ember, nem okoz balesetet, ha társasáfgban van valszeg inkább boldog lesz mint szomoru stb
2013. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!