Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » El akarnak rángatni discoba....

El akarnak rángatni discoba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Három barátnőm el akar vinni discoba, mert az egyiknek bejön egy srác aki szintén ott lesz a buliban de csak úgy engedik el ha mi is megyünk. És most én vagyok a rossz mert nem hiszem,hogy 16 évesen nekem feltétlen discoban lenne a helyem, pláne hogy rohadtul utálom és nincs kedvem könyörögni a szüleimnek. De megmondtam,hogy majd mondom, hogy elmegyek ők meg majd partyzhatnak kedvükre, de nem az nem jó. Most el kéne mennem velük és vágjak jó pofát a hajnalig tartó mulatozásra?
2013. szept. 24. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszer kibírod.

Én se szeretem az ilyen jellegű helyeket, de az én barátnőmnek is egyszer "muszáj" volt elmennie egy buliba, én is elmentem hát, nem is volt olyan rossz.

Nem kötelező kipakolnod mindened, meg inni.

15L

2013. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésed célja az, hogy dícséreteket kapj, hogy normális tini vagy?

Ne mondd, hogy utálod, amíg ki sem próbáltad. Velem is így volt, de aztán elmentem és élveztem. Új embereket ismertem meg, jó hangulat volt, táncoltam, stb. Érdekes, hogy te az éjszakai bulizásban csak a seggrázó r*bancokat meg az ivászatot látod. Nem ennyiből áll az egész.. Sőt, ez csak egy része...

De te tudod, ha nagyon nem akarod, akkor ne menj el. Viszont szerintem lehetnél nyitottabb az új dolgokra. Bizonyos keretek között értendő.

2013. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom az ilyet. Én meg 17 éves vagyok és minden hónapban legalább egyszer elmegyek valamilyen buliba,ahol iszok meg néha elszívok pár szál cigit sőőt még táncolni is szokott a sok tinip*csa között. Akkor most égessem el magam?:D Másnap kipihenem a bulit hétfőtől meg vissza a kerégvágásba és újból hajtás ezerrel közbe kibeszéljük mekkora buli volt :D


A sok tanulás plusz órák,emelt órák,vezetés,nyelvi felkészítő,otthoni dolgok stbk melett kell néha egy kis kikapcsolódás. Lehet te is szeretnéd a discot,ha meg nem többet nem mész. Nekem is vannak olyan barátaim akik mondták,hogy utálják a discot és pl csak kocsmázni jönnek el. Nincs ebbe semmi gáz,mindenki máshol érzi jól magát,de ez miatt meg senkit nem kéne leoltani..főleg nem azért,mert azthiszed,hogy jobb vagy tőlük:)


Ha nem akarsz menni,ne menj. Csak elrontanád a barátnőid hangulatát azzal,hogy nem vagy képes kikapcsolni és jól érezni ott magad.

Volt,hogy jött egy csajszi aki nem akart,rossz volt ránézni ahogy ott ült a sarokba és pukkadozott,hogy milyen sz/ar ez a hely,meg hogy vannak felöltözve a lányok stb.

2013. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

nos én zülött alak vagyok úgy mondom hogy ne ítéld el.. próbáld ki utána már mondhatod hogy bocs nem tetszett, de amíg nem tudod milyen addig ne ítélj. én is több helyet kipróbáltam már és legalább már tudok válogatni, hitelesen nyilatkozni, nem csak mondom hogy cöhh ide nem megyek . a tinipcsás alja páwás helyeket én sem szeretem főleg mivel nem vagyok ez a tipikus p*csa csaj hanem inkább alternatívabb stílusba osztanak/osztom magam szóval a romkocsmák jobban fekszenek de te döntesz. nem lesz bajod ha egyszer kiróbálsz mindent, egy kis piát, cigit, max nem csinálod többet, de könyörgöm, most vagy fiatal, és mindent ki kell egyszer próbálni. az már más hogy mit teszel meg másodjára, harmadjára. szóval én csak arra buzdítalak h ne ítélj meg semmit amíg nem tapasztaltad és hogy egy kis görbe este nem fog megártani!!:))

16L

2013. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%

Én is gyűlölök bulizni.

Én is voltam így,hogy nem akartam menni discoba és erőltették a barátaim..aztán igen itt is azt lett,hogy anyumtól szívességet kértem és azt mondta nekik,hogy nem enged el meg minden.... csak hát igen a szüleim felhívták anyum.... aztán kényszerből el mentem ..,de 'kaki' volt... szar ...erőltetik a piát meg minden...

Aztán kiderült h nem is igazi barátaim...na mind1..már lassan egy éve nem is beszélünk....17/L

2013. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!