Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az osztálytársaim minden áron...

Az osztálytársaim minden áron üvegezni akarnak osztálykiránduláson, de én nem nagyon szeretnék. Hogyan mondjam meg?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy prűd vagyok de röviden-tömören utálom az üvegezést. Szerintem borzalmasan ostoba "játék".
2013. máj. 3. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondj nem-et és kész! Nem muszáj csinálnod, ha nem szeretnéd (nem feltétlen kell neked is baromnak lenni csak mert ők azok...).
2013. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
csak szerintem van kicsit túlreagálva a dolog? az oszt.társaid előre tervezik,hogy üvegezni fognak??? hát mi kb. minden nap üvegezünk...majd jön magától,ha kell...inkább azt tervezgessék,hogy vesznek műkardot,és megtámadják vele az embereket...amúgymeg,egyszerűen nem ülsz oda,ha kérdezik,mondod,hogy nincs kedved.ennyi.
2013. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd nekik mosolyogva, h neked olyan nagy titkaid vannak, amit egyszerűen nem teregethetsz ki egy ilyen buta játékban:D


Vagy csak simán nemet mondasz és kész. Ha kinevetnek, kicikiznek, ne törődj vele, semmire se kényszeríthetnek, amit te nem akarsz.

2013. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Takacs Laszlo 15 válasza:
100%
mond meg hogy te nem akarod.
2013. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Csak azért,mert te nem akarsz üvegezni nem fognak más programot kitalálni,csakis miattad! Fogadd el,hogy egyszer nem az van amit te akarsz! A többség dönt.
2013. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A többség dönti el mit akarnak csinálni, de ez akkor sem kötelező érvényű mindenkire. Aki nem akar, nem vesz részt benne.

hogyan mondd meg? most nincs kedvem/szerintem hülyeség/inkább sétálni megyek/dumálnék egy jót/hoztam activity-t stb..stb...stb...

2013. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hanyadikosok vagytok?
2013. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem tudom itt ki milyen üvegezésre gondolt, de ők nem a 'felelsz vagy mersz'-es szintűre.
2013. máj. 4. 13:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Hanem?
2013. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csók,tapizás,vetkőzés. Nem túlságosan az én területem.
2013. máj. 4. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!