Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 13 éves lányom szeretné...

A 13 éves lányom szeretné megvizsgáltatni a mellét a háziorvossal, mert a legjobb barátnője is megvizsgáltatta. Engedjem neki?

Figyelt kérdés
Panaszmentesek. megkérdeztem miért mire azt mondta: ez nagylányos.

2013. szept. 29. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
A háziorvos körbe röhögi ezért. 13 eves, eselyes, hogy nagyon melle sincs, ha meg nincs panasza, mit kell nézni a mellen? Azert mert Katika állítja, hogy neki megvizsgáltak, attól az meg nem igaz.
2013. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Anno,engem is elvitt anyukám,hogy megvizsgálják.Én nem szívesen mentem,de,ha ettől jobban érzi magát,engedd.
2013. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne engedhetnéd? Baja nem lesz tőle.
2013. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Biztos, hogy a mellvizsgálás a "cél"?

Nem lehet, hogy igazolás kellene? :D legalábbis régebben én sok kifogást találtam arra, hogy anyum elengedjen orvoshoz, csakhogy ne kelljen suliba menni. Bár mondjuk ez a megoldás lett volna az utolsó...


De amúgy szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló.. Csak az előzőt tudom ismételni, hogy baja nem lesz belőle.

2013. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne a háziorvossal... inkább nőgyógyásszal.
2013. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

# 1

Hát azért van már hogy 13 évesen olyan kannák vannak...

2013. szept. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nézesd meg, ingyen van és nem lesz tőle semmi baja. Ha ezzel menő lesz a többiek között, nem pedig lenézik mert ő még nem volt akkor miért ne? Jobb, mintha 80e Ft-os telefonért hisztizne (már ilyenről is hallottam).
2013. szept. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs panasza, akkor felesleges megvizsgáltatni orvossal a mellét, de ha annyira ragaszkodik hozzá, akkor inkább nőgyógyászhoz menjen.
2013. szept. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kicsit furcsa, hogy egy 13 éves lány önként akarja megvizsgáltatni a mellét úgy, hogy nincs semmi panasza.
2013. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CODE3 válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy a női intim részeket nem a háziorvos vizsgálja.. Erre van nőgyógyász szakorvos. Sokkal behatóbban ismeri a mell minden részét sejtszinten... Ha vizsgáltatni akarja, rajtad ne múljon, de akkor szakorvossal. Szerintem vagy elfog gondolkozni, vagy nagyon nagylány akar lenni és bevállalja, abból meg gond nem lehet :)
2013. szept. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!