Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoljak a legjobb...

Mit gondoljak a legjobb barátnőmről? Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Mindketten 15 évesek vagyunk,gyerek korunk óta legjobb baratnők vagyunk.De ő 1 éve megváltozott de lényegében ugyanaz a lány maradt kedves jófej bolondos,de mégis sokat beszél a sexrol,pasikról,szopásrol,perverz dolgokról, persze én és a többiek ezt elhalgassuk mi is beszélunk ilyenekről,nevetunk jókat.

Eleggé szereti mutogatni magát,és feltünősködni is nagyon szeret.

Elmegy buliba akkor mindig iszik/berúg és fölszed valami pasit,persze kérdem tőle hogy több is lesz vagy csak kaland....ő csak azt mondja hogy ami ott történt az ott is marad.

Most hétvégem is elment buliba de én nem mentem vele mer családdal kirándulni mentünk,nagyon bánom hogy nem voltam vele.

A barátainktól elszkadt és összejött kb 5-6 fiúval táncolgattak meg minden de állítólag az egyikkel nagyon jóba és leszopta őt és sexeltek is.

Kérdeztem tőle mire jó hogy berúg és a pasik kihasználják őt csak annyit válaszolt hogy hogy ő ezt élvezi.

Tudja hogy meg kellene változnia de nem tud minden buli elott elmondja hogy nem pasizik...végül mindig pasiktól viszem haza őt.

Mit gondoltok róla?


2013. aug. 6. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
mélységesen megvetném neked meg vennék egy helyesírási szótárat
2013. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Kamaszkori hulyeseg vagy szexfuggo... Ha tudja tenylehesen hogy valtoznia kene de keptelen akkor segitseget kell kerni...
2013. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Knrva. 15 évesen nem kéne...
2013. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
A szülei nem foglalkoznak vele, az agyát meg megrohanták a hormonok. Mire felnő testileg kiég, nem fogja sokra tartani magát, és ha nincs mázlija, akkor magánéleti csődtömeg lesz. Majd kompenzál mással, alkohollal, droggal, további szexkapcsolatokkal, amik még ennyire sem fogják érdekelni, mint most, néz ki a fejéből és éldegél addig, amíg. Ha nem kap sürgősen észbe, egy nagy büdös nulla lesz a jövője (és most nem a sulira gondolok, hanem az igazán fontos dolgokra). Nulla önbecsülés, nulla jövőkép, és még sorolhatnám.
2013. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát manapság ezt nevezik úgy hogy r*****. De ha ő így jól érzi magát akkor csinálja csak. Végül is az ő élete.... Csak aztán nehogy az legyen hogy teherbe esik és még azt sem fogja tudni ki az apa. Én nem ítélkezek mert én is elég bulizós, pasizós voltam de erre az egyre tényleg ügyeljen mert az egész életét teheti tönkre!
2013. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tanulni jól tanult...most megy középsuliba ő máshova en máshova ...nem tudom milyen társaságba fog keveredni
2013. aug. 6. 13:23
 7/15 anonim válasza:
Szánalmas amit csinál,ha ilyen gyakran váltogatja a partnerêt akkor el fog kapni valami jó kis fertőzést.
2013. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hatalmas butaság és szánalmas amit csinál ez még 20on évesen is sok de tizenévesen??? eleve miért járkál egy 15 éves bulikba?
2013. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne gondolj róla semmit,amíg lehet,szakítsd meg a kapcsolatot vele!Meg is indoklom,hogy miért:

Azért,mert nekem is most lett vége egy ilyen barátságomnak.Nem is egyszer jártam már pórul ilyen lányokkal,akik nem hallgattak a tanácsomra,és eléggé lecsúsztak a lejtőn.Nekem ez borzasztóan fájt,főleg,hogy még ő haragudtak meg rám sokszor,meg ők mondták,hogy micsoda kis lúzer vagyok..mert én nem iszom!Mert én nem váltogatom a pasijaimat hetente!

Azóta csak igaz barátaim vannak.Mondjuk most az egyikkel "nagyon sz*rul áll a szénánk",mert durva szinten megváltozott.Dehát ez lett belőle,és én nem tudom elhinni.

Nem vetem meg az ilyen lányokat,akik szeretik a szexet,mert hát ami nekik jól esik,az jól esik és kész.De viszont ha bármilyen fertőzést elkapnak,az durva,és csak a saját felelőtlenségük számlájára írható!Ekkor viszont felelőssen kell dönteniük és orvoshoz kell menni.Amelyik nem megy orvoshoz,az totál felelőtlen.Amelyik még gyereket is csinál,az idióta.

17/L

2013. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

# 9

Bocsánat, de ha az illető hölgy szerez egy barátot, az ki tudja elégíteni a vágyait anélkül, hogy a fél város járt volna benne.:) Persze lehet, hogy én gondolom rosszul.:)

2013. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!