Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » "Mr Tökéletes" szeret vagy ez...

"Mr Tökéletes" szeret vagy ez nála valami beteges gondoskodás? Miért kell így viselkednie?

Figyelt kérdés

Ő 18 éves,én 16 leszek hamarosan.Megőrjít.

Az egész srácról az jut az embernek az eszébe,hogy külsőleg tökéletes.Divatos cuccok,jól beállított haj,csillogó,kék szemek,hófehér és gyönyörű mosoly,sokat sportol,úgyhogy kellően izmos,de nem annyira,hogy az undorító legyen.

A nők/lányok terén is elég válogatós,mert eddig egy komolyabb barátnője volt (5 hónapig jártak),ha látom valahol,akkor mindig feltűnően szép lányokkal van (ezt még én is elismerem,pedig lány vagyok).

Amúgy meg egy droid.Több nyelven beszél,mindenhez hozzá tud szólni,nem tudok tőle olyat kérdezni,amivel egy kicsit ne lenne tisztában,alig tanul,de mégis tök jó jegyei vannak.Rengeteget bulizik,de másnap ugyanolyan,mintha már 10kor aludt volna és nem hajnalba ment volna haza.

Én az ellentéte vagyok,20 óra alvás sem lenne elég,a világ dolgaival nem vagyok tisztában és még sorolhatnám.


Egy gimibe járunk és ő most végzős,én 10.-es vagyok.Még májusban ismertem meg jobban,egy bulin ugyanazzal a társasággal voltunk.Utána valahogy egyre többet beszéltünk,folyton összefutottunk véletlenül és egyszer eljátszotta a barátomat egy csaj előtt,akit gyűlölök,mert megkértem rá.

A nyáron a segítségére volt szükségem és senkiről nem tudtam,hogy van kocsija,csak róla,mert az egész suli arról beszélt,hogy az apja az egyik legjobb új autót vette meg neki és hogy mások egész életükbe nem ülnek olyanba.Több,mint 2 órát vezetett azért,mert hívtam és megtette,egy szó nélkül.

Egy nyárzáró bulin kicsit kiütöttem magam és egész éjszaka vigyázott rám és emiatt szinte nem is ivott,szóval elszúrtam az estéjét.

De néha az idegeimre megy...

Mostanában ő visz el suliba (még akkor is,ha neki nem is akkor kell bemennie!) és minden reggel felhív pontban fél 7-kor,hogy reméli,már ébren vagyok és mindezt azért,mert párszor annyira elkéstem a suliból,hogy nem értem be az első óra végére sem.

Szombatonként,ha megyek valahová,akkor fel kell hívnom,hogyha hazaértem,ráadásul általában ő is ott van és mindig elrángat a barátnőimtől,mert "el fogok késni itthonról" és taxiba ültet.Ez már néha annyira bosszantó.

Az is bosszant,hogy általában mindenben igaza van,bár ezt sose ismerem el neki.


Szerintetek miért viselkedik így velem?



Még sosem volt barátom meg semmi,szóval eléggé tapasztalatlan vagyok.



2013. okt. 4. 21:49
 1/6 acelsziv ***** válasza:
100%

Tudod te mi az a droid? Mert ha nem ,akkor minek aggatod olyan emberekre, akik nem azok?

Mellesleg amiket összeírtál abból nem az jön le, hogy őrülten beléd lenne esve... De van egy nagyon jó barátos, aki törődik veled, mint a húgával. És ja.. az igazság sokszor dühítő tud lenni, de attól még igazság marad. Minél hamarabb ráállsz erre, annál kevésbé fog bosszantani a dolog.

2013. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két eset jöhet szóba.

1. Bejössz neki - többett szeretne veled lenni

2. Kishúg effekt! - ez utóbbinál Ő mint bátyó szeretne vigyázzni rád és nem veszi észre hogy ez "terhes" neked, csak azt látja hogy meg kell védenie, óvnia.... ismertem ilyet - nem volt tesója és középsuliban pont mint nálatok jött ez az érzés a fiúban - az óvó -védő ösztöne annyira előjött,hogy bárkit megvédett ha igazságtalannak találta a helyzetet! -egy olyan lányt választott ki, aki kicsit gyámoltalan volt, nem nagyhangú, olyan esetlenke.... őt kísérgette állandóan, figyelt rá..stb.! - 15 éve volt és, ma egyébként a felesége!!! :) és a lány sokat változott ! -neki köszönhetően! - szóval ez is lehetséges!!!

2013. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Acelsziv:

Ha értetted amúgy a dolgot,akkor nem mindegy,hogy helyesen használtam-e a droid szót,vagy nem???

Nem is az idegesít a legjobban,hogy igaza van,hanem hogy ezt ő is tudja,de nem mondja ki,hanem csak néz rám azzal a "na,ugye,én előre megmondtam" nézésével.


22:04:

Már rákérdeztem erre a szombat éjszakás dologra,hogy miért figyel rám mindig.Akkor azt mondta,hogy azért,mert ha ő nem ültetne taxiba,akkor már valószínűleg megerőszakoltak volna,vagy elütött volna egy autó,vagy anya kinyírt volna,mert sose lennék pontos.

Én nem vagyok az a csendes,visszahúzódó lány.Bár tény,hogy belőle folyton sugárzik a magabiztosság,mintha tudná,hogy senki nem tud neki ellenállni.Én meg egyszerűen csak jól érzem magam bárhol,könnyen barátkozok,ha jó fejek velem mások és általában hamarabb beszélek,mint gondolkozok...

2013. okt. 4. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a magabiztos külső mögött egy felenk fiú van, ráadásul latja rajtad hogy egy vagány csaj vagy, ezért nem mer tovább menni, pedig biztosan oda van érted.
2013. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeret, valószínűleg (abból amit leírtál azt veszem ki) eshetősebb vagy és nem akarja hogy bajod essen mert úgy gondolja (ha egyes helyzetekben nem is) meg kell védenie. szerintem ez nagyon romantikus hogy úgy vigyáz rád mint a számára legfontosabb dologra a világon, neki te vagy az első számú! bár igazad van hogy néha túlságosan vigyáz és ő ezt nem veszi észre, de igaza van! egy bulizós estén ha már nem gondolkodom tisztán, nekem jól esik hogy még baj előtt hazavisznek.
2013. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek kérdező?
2015. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!