Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor tanultok hétvégén?

Mikor tanultok hétvégén?

Figyelt kérdés

Péntek délután, szombat délelőtt, szombat délután,vasárnap délelőtt,vagy vasárnap délután?

Nekem tegnap egész napi programom volt,így mára,vasárnap délelőttre jutott a tanulás,de egyébként szombat délelőtt szoktam megcsinálni,néha,ha nagyon pörgök,akkor megcsinálom péntek délután,hogy az egész hétvégém szabad legyen.

És ti?:)


2013. okt. 6. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Nálam teljességgel kiszámíthatatlan. Hétköznapokon nincs időm találkozni az itthoni barátaimmal, rokonaimmal, mert bejárós vagyok. A napi 7-8 óra mellett még az utazás is elvesz 2-2,5 órát, aztán persze itthon tanulni kell, meg segítek a háztartásban. Így általában hétvégén szoktam találkozni a barátaimmal - már ha itthon vannak - és a rokonaimmal. Ez viszont változó, attól függ, mikor tudunk találkozni. Ennek függvénye, hogy mikor tanulok.


Péntek délután sose, mert későn érek haza és fáradt vagyok. Általában szombat vagy vasárnap délelőtt, esetleg kora délután.

2013. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan szombat délután, este, és vasárnap egész nap. Persze nem folyamatosan.
2013. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Vasárnap késő este.
2013. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Péntek délután vagy szombat délelőtt. Jobb túlesni rajta nem?

Engem nyomaszt is addig míg nincs kész.

15/f

2013. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak délelőtt és délután az opció?


Vasárnap este, tíz óra után vagyok csak hajlandó ilyenekkel foglalkozni.

2013. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
vasárnap késő este szintén :)
2013. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hétfő reggel:D
2013. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

naja, vasárnap húúúzom-halasztom amennyire csak bírom. :D most már előpakoltam, de még egy-két órán keresztül rá sem fogok nézni. majd este... meg holnap a buszon. :) :D


16L

2013. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, és a buszon. Meg reggel az első óra előtt, vagy szünetekben.

Szombaton semmiképp :D

2013. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Vasárnap délelőtt, általában fél 11-től fél 1-ig. Általában ilyenkor vagy csak hétfőre vagy egész hétre megcsinálom az írásbelit, a szóbelit hétköznap tanulom, hogy ne felejtsem el. :D


13/L

2013. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!