Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális hogy egy 16 éves...

Az normális hogy egy 16 éves lányt nem engednek el a szülei hétközben sehova, hétvégén is csak ritkán 1-2 órára, este már nem nagyon járkálhat az utcán és nem járhat bulizni?

Figyelt kérdés
tudom hogy féltenek, de rosszul esik hogy nem mehetek..
2013. febr. 28. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Biztosan sok olyan választ fogsz itt kapni, hogy igen normális, mert amúgy is hova mennél, meg hogy a tanuláson járhatna az eszed...

De nem normális.. Engem se engedett sehova anyukám annak idején, és mást nem ért el vele, mint azt, hogy amint lett munkám, el is költöztem otthonról, és soha többé nem mentem vissza...

Próbálj meg beszélni a szüleiddel, hogy kicsit szeretnél többet elmenni, ha más nem legalább hétvégén, abból nem lenne baj, ha mondjuk legalább 2-3 havonta egyszer elmehetnél bulizni, vagy mit tudom én csak úgy...

Azért már nem vagy gyerek, gondolom vannak barátaid szeretnél velük is eltölteni egy kis időt..

Ha nem jutsz velük dűlőre, akkor jobb ha hagyod az egészet, mert csak veszekedés lenne...

2013. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Hétköznap én sem engednélek el akárhova mehetnél sportolni külön órára pl ének,tánc,rajz,valamelyik tantárgy,esetleg ha kész a lecke barátnőzhetsz kicsit,de este 8ra otthon kellene lenned.Hétvégén aludhatnál barátnőnél,elengednélek,moziba,színházba,városba,kulturált normális helyekre,nyáron kint lehetnél 10ig,télen csak 8ig.Buliba ritkán engednélek normális helyre,koncertre fesztiválra csak megbízható felnőtt rokonnal,fiúval nem aludhatnál. Szerintem kicsit túl féltenek,kompromisszumot kéne kötnötök.
2013. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
szóval egy vessző és egy pont kimaradt. Normális helyre engednélek el bulizni,úgy hogy tudom kivel mész és mikor jössz,és éjfélre haza kéne érned,és pl 3-4 havonta egyszer.Koncertre és fesztiválra csak megbízható felnőtt rokonnal engednélek.
2013. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális. Próbálj meg beszélni a szüleiddel erről. Mellesleg ezzel tényleg kb. azt érik el, amit az első válaszoló mondott.
2013. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Hát, én így nőttem fel. És élek. Igaz, nem 16-17 évesen, hanem felnőttként 21-22 buliztam ki magam, amikor már a saját otthonomba mentem haza, és nem adtam számot senkinek sem a szabadidőmről. De élek, és épelméjű maradtam. Te sem fogsz belepusztulni.
2013. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2013. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!